zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Poznaj projekt OTTO Work Students

czwartek, 16-03-2017 (00:00:00) | komentarze (0)


W ciągu pierwszego roku istnienia nastąpił zawrotny rozwój OTTO Work Students. Do naszych struktur lokalnych dołączyło 40 studentów, nawiązaliśmy 10 partnerstw z uczelniami i szkołami średnimi w całej Polsce i w rezultacie wysłaliśmy do pracy za granicą 158 osób!W odpowiedzi na narastający problem niskiej jakości praktyk i staży oferowanych młodym ludziom powstała fundacja OTTO Work Students, której celem jest aktywizacja uczniów i studentów na międzynarodowym rynku pracy. Dzięki OTTO Work Students można zdobyć profesjonalne doświadczenie organizując pracę tymczasową dla swoich rówieśników. Ta dwupłaszczyznowość działań pozwala więc na rozwój zarówno osobom korzystającym z oferty pracy za granicą, jak i tym tworzącym struktury projektu w kraju.

Wakacyjna praca tymczasowa to idealna okazja dla osób chcących sobie dorobić wyjeżdżając do Niemiec lub Holandii razem ze znajomymi! Na miejscu zapewniona jest opieka polskiego koordynatora, który pomaga we wszystkich bieżących sprawach, a dojazd, zakwaterowanie oraz ubezpieczenie załatwiają członkowie projektu OTTO Work Students. Co więcej, wyjeżdżając nie trzeba mieć zbyt wiele pieniędzy, bo można zapłacić za wszystko po otrzymaniu pierwszej wypłaty.

Pierwszym krokiem, przed rozpoczęciem tegorocznej edycji projektu, jest jednak rozbudowanie struktur lokalnych w ponad 20 ośrodkach akademickich w całej Polsce. Każdy ośrodek będzie posiadał koordynatora z zespołem ambasadorów działających bezpośrednio na uczelniach. Do obowiązków tych zespołów należeć będzie organizacja akcji promocyjnych i dystrybucja materiałów na uczelniach i w szkołach średnich oraz prowadzenie rekrutacji osób zainteresowanych wyjazdem za granicę. Taki zadaniowy czas pracy w miejscu nauki to najlepsze rozwiązanie dla nowego pokolenia chcącego łączyć edukację ze zdobywaniem pierwszych doświadczeń zawodowych. Działalność lokalna daje bowiem możliwość realizacji własnych przedsięwzięć, które kształtują wiele kompetencji, cenionych oraz poszukiwanych na rynku pracy.

Brzmi interesująco? Wypełnij formularz zgłoszeniowy, dołącz do nas i spraw, że o OTTO Work Students stanie się głośno w Twoim środowisku!

http://www.ottoworkstudents.pl/zostan-ambasadorem/

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama