zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Tego jeszcze nie było: sam zrekrutuj sobie szefa!

piątek, 10-11-2017 (00:00:00) | komentarze (0)


W empiku, to Ty wybierasz z kim będziesz pracować. Wyszukaj i poznaj swoich potencjalnych szefów! W muzyce lubisz mocne gitarowe riffy, zaczytujesz się w fantastyce lub jesteś wege? Za pomocą prostego narzędzia odfiltruj pracodawcę, z którym jest Ci najbardziej po drodze.


Rekrutacja inna niż wszystkie
Zrozumienie, dobra atmosfera i komunikacja w pracy, to podstawa. Może na własnej skórze doświadczyłeś już tego, jak złudne bywa pierwsze wrażenie podczas rozmowy rekrutacyjnej? Koniec „kupowania kota w worku”. Empik, przełamuje panujące na rynku pracy konwenanse i daje Ci wyjątkową możliwość wybrania sobie idealnego pracodawcy. Od dziś to Ty decydujesz, z kim będziesz pracować.

To proste!
Wejdź na www.zrekrutujszefa.empik.pl, zaznacz interesującą Cię lokalizację, zaznacz swoje kulturalne preferencje, cechy i zainteresowania. Innowacyjne, interaktywne narzędzie odfiltruje szefów, z którymi podzielasz pasje i sposób bycia. Klikając w profil danego pracodawcy możesz poczytać o nim więcej i poznać swoich przyszłych współpracowników. Pasuje? Klikasz: „Chcę z nim pracować”. To nie to? Klikasz: „Meh, szukam dalej”.

To co, zainteresowany?

 

Artykuł Zewnętrzny

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama