zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

10 najbardziej depresyjnych zawodów

środa, 16-04-2014 (00:00:00) | komentarze (0)


Zszargane nerwy, ciągły stres, wypalenie zawodowe... Są na nie narażone wszystkie osoby, niezależnie od profesji. Niektórzy jednak powinni bardziej uważać. Serwis health.com opublikował listę zawodów, których przedstawiciele są najbardziej narażeni na depresję.

Według raportu opublikowanego na health.com na wypalenie zawodowe bardziej narażone są kobiety niż mężczyźni. Na złe samopoczucie pracowników źle wpływają również długie godziny pracy oraz praca na zmiany. Destabilizować może nas również ciągły pośpiech, chaotyczna organizacja pracy w firmie czy kiepskie relacje z szefem i współpracownikami.

Autorzy raporty wymienili również kilka zawodów, które szczególnie źle na nas wpływają. Znalazł się wśród nich wasz fach?

Przejdź do listy>>

MAS

GALERIA ZDJĘĆ: 10 najbardziej depresyjnych zawodów(10)
  • 10. Sprzedawcy, handlowcy
  • 9. Doradcy finansowi
  • 8. Fachowcy
  • 7. Urzdnicy
  • 6. Nauczyciele

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama