zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

10 znaków, że czas zmienić pracę

czwartek, 11-07-2013 (00:00:00) | komentarze (4)


Rzucanie pracy zawsze jest stresujące. Każdego tygodnia spędzamy tam przecież sporo czasu, co niejako definiuje całe nasze życie. Również podczas poznawania nowych znajomych podstawowym tematem jest właśnie robota.

Należy jednak pamiętać o pewnym truizmie - życie jest zbyt krótkie, żeby codziennie robić rzeczy których nie lubimy. Kiedy wydaje Ci się, że codzienne poranne wstawanie jest gehenną a praca którą wykonujesz uwstecznia Cię - to najlepszy moment, żeby poszukać czegoś nowego.

Rzadko zdarza się, żeby ktoś przyznawał że rzucił pracę zbyt szybko. Jeśli zastanawiasz się, czy to już ten czas poniższe zestawienie może nieco pomóc w podjęciu decyzji.

10 ZNAKÓW, ŻE CZAS ZMIENIĆ PRACĘ

GJ/complex.com

GALERIA ZDJĘĆ: 10 znaków, że czas zmienić pracę(10)
 • Stresujesz si w miejscu pracy
 • Praca jest zbyt atwa
 • W obecnej pracy nie osigasz zaoonych celw
 • Nie uczysz si niczego nowego
 • Masz problem ze wstaniem z ka

Komentarze, opinie, wypowiedzi (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię
 • kursy [0]

  Polecam www.reaktor.pwn.pl/ Ja własnie próbowałam kursów online i chyba jednak będą lepsze z trenerami face to face, PWN to też marka która coś tam gwarantuje naprawde porządnego. To coś co może zaprocentować w przyszłości.

  marzena23, 2017-03-29, 15:36:28
 • Praca tymczasowa [0]

  Zmiana pracy to ciezka decyzja, zwlekalam z tym 4 miesiace. Najwiekszym minusem mojej poprzedniej pracy byly niskie zarobki. Po zwolnieniu nie moglam znalezc pracy i znalazlam oferte pracy sezonowej. Dzieki tml professional zapewnilam sobei grunt do dzialania, teraz jestem w trakcie zakladania wlasnej dzialalnosci i wreszcie bede robila to co kocham!

  Nina, 2017-03-06, 13:06:34
 • Ale zanim... [0]

  Zanim złożymy wypowiedzenie najlepiej sprawdzić jak teraz w naszym mieście z rynkiem pracy, czy dużo ofert, czy jest szansa na znalezienie czegoś lepszego - bez tego można się ładnie naciać, chyba, że mamy kupę oszczędności. Polecam też mniej znane portale - np. na linguajob ląduje ostatnio masa ofert od takich firm jak Shell, IBM, DSC czy FCA Services

  Julka, 2016-09-01, 18:37:07
 • praca [0]

  Hehe.. znaki znakami, ale co z tego, jeśli ciężko podjąć taką decyzję - szczególnie w małych miejscowościach,gdzie ciężko o zmianę pracę. Ja się zdecydowałam, ale to również był efekt wielu spotkań z Joanną Konieczną, coachem. Teraz mam inne życie, ale też wiele przeszłam, aby tak to wyglądało.

  pordek, 2015-06-05, 14:11:27
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama