zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Absolvent Talent Days w Poznaniu - targi pracy, praktyk i staży

piątek, 09-03-2018 (00:00:00) | komentarze (0)


Szkoda życia na pracę, której nie lubisz. Odkryj tysiące możliwości - już 15 marca 2018 na Absolvent Talent Days - największych targach pracy, praktyk i staży, które odbędą się w Międzynarodowych Targach Poznańskich. Porozmawiaj z najlepszymi z 80 pracodawców i wybieraj spośród 1200 ofert. Załap się na bezpłatne warsztaty i szkolenia. Pobierz bilet na wydarzenie: talentdays.pl. Ciesz się życiem w pracy i po pracy.
Absolvent Talent Days 2018

Znajdź pracę w sam raz dla ciebie

Myślisz, że “nie ma (dobrej) pracy dla ludzi z twoim wykształceniem”? Sprawdź, jacy pracodawcy szukają na Absolvent Talent Days kandydatów takich, jak ty. Wybierz kierunek studiów i zobacz, jakie firmy mają ofertę dopasowaną do twoich potrzeb. Nic na siłę, to ty decydujesz - gdzie i jak chcesz pracować. Proste! Wejdź na talentdays.pl i odkryj swoje możliwości.

Porozmawiaj z pracodawcą - zanim zaaplikujesz

Poznaj pracodawcę w nieformalnej atmosferze i dowiedz się, za co lubi swoją pracę. Porozmawiaj z nim i zapytaj o co tylko chcesz - o możliwości rozwoju, zakres obowiązków, atmosferę w zespole, o dodatkowe benefity (warsztaty, szkolenia, dodatkowe owoce, a może wypady na kręgle?). Sprawdź, czy to firma dla ciebie, zanim zaaplikujesz.

Zdobądź przewagę - aplikuj na wydarzeniu

Wyróżnij się z tłumu. Nie pozwól by twoje CV zginęło wśród setek aplikacji wysyłanych jednym kliknięciem. Zaprezentuj pracodawcy swoją osobowość na wydarzeniu i przekonaj go do swojej kandydatury. Aplikuj od razu na wydarzeniu. Zostaw rekruterowi swoje CV w wersji drukowanej albo aplikuj elektronicznie - opaską, którą dostaniesz po wejściu na event. Wystarczy, że podczas rejestracji na wydarzenie (na talentdays.pl) uzupełnisz swój profil i dodasz dokumenty aplikacyjne.

Załap się na bezpłatne warsztaty i szkolenia  

Wybieraj spośród 100 bezpłatnych debat, paneli dyskusyjnych, warsztatów i szkoleń, które poprowadzą doświadczeni praktycy biznesu i rekruterzy. Zdobądź praktyczną wiedzę i buduj relacje z prelegentami. Kto wie, może już niedługo spotkacie się na gruncie zawodowym?

Dowiedz się, jak dobrze wypaść w oczach pracodawcy - już za pierwszym razem. Zabierasz się do szukania pracy i nie wiesz, od czego zacząć? CV, list motywacyjny czy rozeznanie się w najtrudniejszych pytaniach na rozmowie rekrutacyjnej? Przygotuj się do spotkania kwalifikacyjnego pod okiem doświadczonych rekruterów.

Pobierz bilet: http://talentdays.pl

Kiedy i gdzie się widzimy?
●    6 marca 2018, Warszawa, PGE Narodowy
●    8 marca 2018, Wrocław, Hala Stulecia
●    13 marca 2018, Rzeszów, Uniwersytet Rzeszowski
●    15 marca 2018, Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie
●    20 marca 2018, Kraków, ICE Kraków
●    22 marca 2018, Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe
●    5 kwietnia 2018, Łódź, EXPO Łódź
●    10 kwietnia 2018, ERGO ARENA, Gdańsk / Sopot

Partner Strategiczny: Jeronimo Martins     
Partner technologiczny: Deloitte    
Partner merytoryczny: Adecco, Spring Professional, Nestle    
Partner wspierający: LIDL    
Partner medialny: Eurostudent, Hintigo, studia.net
Organizator: Absolvent.pl, Fundacja Absolvent

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama