zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Aplikuj na Letnie Praktyki z Nestlé

poniedziałek, 23-03-2015 (00:00:00) | komentarze (0)


Szukasz wartościowych praktyk? Zastanawiasz się, jak efektywnie spędzić wakacje? Chcesz podnieść swoją konkurencyjność na rynku pracy i zdobyć doświadczenie w międzynarodowej korporacji? Na każde z tych pytań odpowiedź brzmi: aplikuj do Nestlé Polska!

Firma Nestlé jest największym na świecie producentem żywności i od piętnastu lat oferuje studentom możliwość wzbogacenia swojego CV poprzez udział w Letnich Praktykach z Nestlé. W tym roku czeka na studentów 60 miejsc w ramach dwóch programów:

* Bussines Internship Program to praca w głównej siedzibie firmy w Warszawie, w działach takich jak: Marketing, HR, Controlling, Logistyka, Sprzedaż, czy IT.

* Technology Engineering Development Program skierowany jest do inżynierów. Nestlé otwiera dla nich drzwi swoich fabryk w Rzeszowie, Kaliszu, Namysłowie i Kargowej. Studenci mogą przełożyć tam na praktykę wiedzę m.in. z zakresu technologii i produkcji, zapewnienia jakości, inżynierii przemysłowej, wdrożenia i rozwoju nowych produktów, techniki.

Praktyki w Nestlé nie polegają na parzeniu przysłowiowej kawy. Dla każdego studenta przygotowywany jest indywidualny program, na bieżąco monitorowany i modyfikowany przez opiekuna, z którym praktykant jest w stałym kontakcie. Ponad połowa ubiegłorocznych praktykantów po zakończeniu stażu dostała od firmy propozycję przedłużenia współpracy.

Zgłoszenia na Letnie Praktyki z Nestlé można przesyłać do 15 kwietnia. Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny na stronie www.nestle.pl/kariera

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama