zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Chcesz zostać blogerem? Nie przegap okazji!

środa, 14-06-2017 (00:00:00) | komentarze (0)


Myśleliście, żeby zarabiać na blogowaniu? Zastanawialiście się, czy się do tego nadajecie? Teraz możecie wygodnie spróbować, nic nie ryzykując. Rusza casting, w którym wybrana zostanie trójka młodych autorów bloga Coztymhajsem.pl. To już drugi casting. Rok temu spośród 350 chętnych, którzy zgłosili się do rywalizacji jurorzy wybrali Alicję , Alexę i Tomka, którzy przez kilka miesięcy dzielili się na blogu swoimi codziennymi przygodami i doświadczeniami z zarządzaniem pieniędzmi. Teraz nadchodzi szansa dla kolejnej trójki młodych ludzi, którzy będą mogli spróbować swoich sił jako blogerzy. Casting do II edycji projektu „Co Z Tym Hajsem” kończy się w niedzielę 18 czerwca, więc musicie się spieszyć!


Coztymhajsem.pl jest projektem edukacyjnym firmy Provident, lidera na rynku pożyczek pozabankowych. “Szukaliśmy dobrego pomysłu na edukację finansową. Pomyśleliśmy, że jednym z ważnych warunków powodzenia takiej akcji jest autentyczność” – wyjaśnia Małgorzata Domaszewicz, kierownik ds. społecznej odpowiedzialności biznesu w Provident Polska – “Postanowiliśmy więc odejść od nudnej sztampy poradników I mądrzących się ekspertów. Uznaliśmy, że dla młodych ludzi przekonujące będą autentyczne, realne doświadczenia kogoś dokładnie takiego jak oni, kto także stawia pierwsze kroki w dorosłym świecie finansów. Studiuje, dorabia, idzie do pierwszej pracy i na co dzień uczy się w praktyce trudnej sztuki bilansowania portfela. Stąd pomysł na bloga prowadzonego przez zwykłych, normalnych młodych ludzi”.


Niebawem przekonamy się, kim będą następcy Alicji, Alexy i Tomka. Trwa bowiem casting do kolejnej edycji bloga. Provident zdecydował, że po roku pisania projektowi przyda się „świeża krew”. Chce też dać kolejnym młodym ludziom szansę sprawdzenia w praktyce, jak to jest być blogerem. Korzystając ze sprawdzonego sposobu, tak jak przed rokiem, również tym razem castingiem i wyborem autorów z talentem i potencjałem zajmą się doświadczeni blogerzy: Anna i Marcin Nowakowie prowadzący gdziewyjechac.pl, Monika Pryśko pisząca na tekstualna.pl oraz Matt Olech, który prowadzi bloga mattolech.pl oraz dwa kanały na youtube – Matt Olech oraz Matt Rozkminia. Wszystko o blogu Coztymhajsem.pl oraz casting można znaleźć tu: http://coztymhajsem.pl/zostan-blogerem

Jest się o co ścigać – trójka młodych autorów będzie miała nie tylko ciekawą przygodę, ale i bardzo praktyczne doświadczenie. Provident zapraszając ich do prowadzenia bloga da też konkretne wsparcie – będzie każdemu z autorów wypłacał co miesiąc 1000 zł wynagrodzenia, zapewni opiekę nad całością doświadczonego redaktora, zorganizuje szkolenia z popularnymi blogerami itd.

To idealne warunki, aby spróbować swoich sił w blogowaniu. Kto wie, może z tego projektu wyrosną przyszłe gwiazdy polskiej blogosfery?

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

FB dlaMaturzysty.pl reklama