zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Co warto wiedzieć debiutując na rynku pracy - jak rozwinąć karierę lub założyć własny biznes?

środa, 03-01-2018 (00:00:00) | komentarze (0)


Dział Kariera portalu Newsello.pl to miejsce dla osób, które obecne są na rynku pracy od dawna lub dopiero zaczynają swoją karierę. Chcesz się rozwijać, polepszać swoje umiejętności i poznawać ciekawe zagadnienia? Zapoznaj się z Kariera.Newsello.pl!

W dziale Kariera portalu Newsello.pl znajduje się zbiór informacji i poradników dla studentów dotyczących uczelni, programów praktyk i startu na rynku pracy; przydatne ciekawostki i raporty dla pracowników oraz zatrudniających – właścicieli własnych działalności, kierowników, dyrektorów, menadżerów.  W zakładce konkursy znaleźć można ogłoszenia i informacje dotyczące aktualnych i minionych konkursów, organizowanych zarówno przez duże marki i korporacje, jak i uczelnie czy szkoły językowe.

Kariera to artykuły i raporty dotyczące rynku pracy, studiów oraz cenne informacje dla przedsiębiorców, pracowników i osób poszukujących pracy:

- zakładka nauka to zbiór informacji nie tylko o życiu szkolnym, ale także wiadomości z polskich i zagranicznych uczelni, informacje o osiągnięciach naukowców czy poradniki dotyczące efektywnego zapamiętywania i nauki. Znaleźć tu można informacje o warsztatach dla uczniów i studentów, zapowiedzi konferencji i spotkań z różnych obszarów tematycznych, ciekawostki o życiu studenckim i raporty o życiu studenckim oraz nauce w Polsce i zagranicą.

- praca – to informacje i artykuły zarówno dla pracowników, jak i kierowników, menedżerów czy przedsiębiorców. Jak uzyskać lepsze efekty pracy, motywować pracowników; informacje dotyczące prowadzenia firmy, zmiany w przepisach i ustawach. Ponadto wyniki badań prowadzących przez największe korporacje, raporty, podsumowania dotyczące obecnych trendów na rynku, marketingu, strategii zarządzania. Osoby poszukujące i debiutujące na rynku pracy znajdą tutaj podstawowe informacje na temat ofert pracy, wskazówki dotyczące rozmów kwalifikacyjnych i sprawdzonych miejsc, gdzie warto rozpocząć karierę, zarówno z punktu widzenia pracowników, jak i firm. Jakie zawody są najlepiej płatne? Na jakie profesje jest największe zapotrzebowanie i kto ma szansę na szybkie znalezienie pracy? (Dowiedz się np. jak wygląda praca kobiet w IT tutaj)

- konkursy – to zakładka, gdzie znajdziesz najciekawsze wydarzenia z rynku, zapowiedzi i wyniki dotyczące konkursów, informacje o nagrodach, grantach, nagradzanych firmach i osobach

- praktyki i staże – miejsce to zostało przeznaczone głównie dla uczniów i studentów, którzy ciągle jeszcze się uczą, ale chcą rozpocząć swoja karierę i zdobywać pierwsze doświadczenie zawodowe. Oferty praktyk i staży, podstawowe informacje o debiucie na rynku pracy, wskazówki dla uczniów i studentów, którzy poszukują praktyk.

Chcesz wiedzieć więcej? http://kariera.newsello.pl/artykuly/kariera,31,10,1.html


MP
fot. pexels.com

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

FB dlaMaturzysty.pl reklama