zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

EdduCamp – największa impreza edukacyjna tego lata!

poniedziałek, 23-07-2018 (00:00:00) | komentarze (0)


Już 10 sierpnia rusza 9. edycja największej wakacyjnej imprezy edukacyjnej EdduCamp, organizowanej przez najpopularniejszego w Polsce psychologa – Mateusza Grzesiaka. Wydarzenie potrwa trzy dni i odbędzie się w warszawskim Sangate Hotel Airport. Wśród prelegentów wystąpią dr Mateusz Grzesiak oraz dr Iliana Ramirez.

EdduCamp – największa impreza edukacyjna tego lata!

W tym roku podczas EdduCampu będzie można się nauczyć m.in. zarządzania finansami, technik efektywnego uczenia się, storytellingu czy skutecznego rozwiązywania problemów. Uczestnicy dowiedzą się również, jak wpaść na dobry pomysł na własny biznes i w jaki sposób przejść do jego realizacji oraz jak myśleć globalnie i konkurować na rynku światowym. Co więcej, w trakcie tej edycji odbędzie się wykład na temat Power Couple – czyli tego, jak zbudować nowoczesny, świadomy i wspierający związek.

Impreza kierowana jest do ambitnych osób, które chcą wykorzystać wolny czas na pracę nad sobą i rozwijanie swoich umiejętności miękkich. Jest to też świetna okazja do zawarcia nowych znajomości oraz poznania najbardziej efektywnych, praktycznych, sprawdzonych narzędzi Mixed Mental Arts, z których korzystać można zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. To także doskonała szansa na odkrycie własnego potencjału, określenie na nowo swoich celów życiowych, pokonanie ograniczeń i błędnych nawyków.

W poprzednich edycjach wydarzenia wzięło udział już ponad 3 tys. osób. Tegoroczny EdduCamp cieszy się rekordowym zainteresowaniem.
Więcej informacji na https://edducamp.pl/.

***
Dr Mateusz Grzesiak jest przede wszystkim psychologiem i wykładowcą akademickim, choć zakres jego kompetencji wykracza poza te dziedziny. Jest twórcą i propagatorem Mixed Mental Arts, czyli zintegrowanego modelu umiejętności miękkich. Ten innowacyjny model nauki dotyczy zarządzania myślami, emocjami i zachowaniami oraz umożliwia stosującym go osobom i organizacjom osiąganie wyznaczonych celów w życiu zawodowym i osobistym. Bazuje na teoretycznej i praktycznej wiedzy pochodzącej z różnych nauk i dziedzin. Dr Grzesiak szkoli w Polsce i na całym świecie od ponad 14 lat w 7 językach. Pomaga ludziom i biznesowi osiągnąć zaplanowane cele przez dostarczanie narzędzi MMA. Na profilach społecznościowych obserwuje go ponad 500 tys. fanów!
Pasjonat podróży, zapasów i brazylijskiego jiu-jitsu.

Mateusz Grzesiak

Dr Iliana Ramirez, z pochodzenia Meksykanka, jest z wykształcenia chemikiem farmakobiologiem oraz wykładowcą uniwersyteckim. Prowadziła badania dotyczące plastyczności mózgu w zakresie epilepsji na Universidad Nacional de México (w Instytucie Neurobiologii w Querétaro). Autorka wielu prac naukowych, publikowanych w prestiżowych periodykach. Jej zainteresowania zawodowe obejmują funkcjonowanie mózgu w obszarach medycyny tradycyjnej, praktykowanej od wieków w różnych kulturach, oraz jej praktycznego zastosowania w życiu ludzi z kultur zachodnich. Temu właśnie tematowi poświęcone są jej książki i autorskie warsztaty, prowadzone w Polsce i za granicą.
Pasjonatka podróży, medytacji, jogi i rozwoju holistycznego. (fot. Arkadiusz Wiedeński)

Iliana Ramirez

ip

fot. materiały prasowe EdduCamp

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama