zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Ernst & Young - wiosenna rekrutacja.

czwartek, 01-03-2012 (00:00:00) | komentarze (0)


 

 

Ernst & Young poszukuje około 200 osób na stanowisko asystentów i praktykantów do zespołów w dziale audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa transakcyjnego lub doradztwa biznesowego do biur w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu.

 

Oferta pracy i płatnych praktyk skierowana jest do studentów i absolwentów kierunków ekonomicznych, prawniczych, technicznych i ścisłych, którzy chcą profesjonalnie pokierować swoją karierą.

 Ciekawym aspektem pracy w Ernst & Young jest program EYU – Ernst & Young and You

„Z naszych obserwacji wynika, że na wyższych stanowiskach doskonale sprawdzają się osoby, które mają gruntowną wiedzę i szerokie zainteresowania. Dlatego dbamy o to, aby kwalifikacje naszych pracowników były jak najszersze i nie ograniczały się tylko do jednej wąskiej specjalności.” – powiedziala Anna Woźniak, Manager ds. Rekrutacji w Ernst & Young.  Dajemy możliwość wyboru ścieżki rozwoju na podstawie własnych obserwacji i preferencji.” – dodaje.

Program EYU został wdrożony we wszystkich biurach Ernst & Young w celu rozwoju zawodowego dla pracowników, polegający na praktycznym i wszechstronnym kształceniu. Program umożliwia realizację osobistych planów rozwojowych pracowników w ramach możliwości oferowanych przez Ernst & Young.

EYU opiera się na trzech filarach:

  • zdobywaniu różnorodnych doświadczeń,
  • odpowiednio dobranym programie szkoleń,
  • coachingu – rozwoju pod okiem opiekuna, osoby z wieloletnim doświadczeniem w Ernst & Young.

Zadaniem opiekuna jest zapewnienie niezbędnego wsparcia, pomoc w wyznaczaniu i skutecznym realizowaniu celów oraz udzielanie praktycznych porad dotyczących pracy w wybranym biurze.

W dziale doradztwa podatkowego przez program EYU przechodzą wszyscy nowi asystenci i praktykanci. „Z mojego doświadczenia wiem, że podjęcie decyzji o wyborze specjalizacji w prawie podatkowym od razu po ukończeniu studiów jest bardzo trudne. Z tego też względu jestem zadowolony, że mam możliwość spróbowania sił w każdej dziedzinie prawa podatkowego.” –powiedział uczestnik programu Michał Potyrała, asystent w dziale Doradztwa Podatkowego Ernst & Young. 

Osoby objęte programem EYU mają możliwość pracować np. przy międzynarodowym planowaniu podatkowym, analizowaniu zagadnień podatków dochodowych, pośrednich, cen transferowych, a także pomagać w prowadzonych przez firmę postępowaniach podatkowych.

„Z perspektywy nowego pracownika dużą pomocą jest wsparcie opiekuna, który swoim doświadczeniem pomaga w codziennych problemach oraz w planowaniu kariery.” – podkreślił Michał.

Natomiast w dziale Audytu  pracownicy zdobywają szerokie spektrum doświadczeń poprzez prace dla klientów zróżnicowanych pod względem wielkości, struktury własności oraz sektorów gospodarczych. Na każdym etapie kariery dopasowujemy szkolenia metodologiczne, techniczne oraz miękkie. Poza tym wszyscy pracownicy zdobywają kwalifikacje zawodowe biegłego rewidenta i ACCA. Zarówno przy doborze projektów, jak i szkoleń, pracowników wspierają opiekunowie zawodowi, co stanowi trzeci wymiar programu EYU – coaching. „Jest to program, w którym dostarczamy pracownikowi narzędzia tj. zróżnicowane portfolio projektów, odpowiednie mapy szkoleniowe dopasowane do potrzeb pracownika oraz doradztwo zawodowe, niezbędne do efektywnego zarządzania własną karierą i rozwojem. – powiedziała Magdalena Łapińska, Specjalista ds. Rozwoju Kariery z zespole Audytu.

 

Doradzamy najlepiej: zacznij poziom wyżej z Ernst & Young

Sprawdź aktualne oferty na www.ey.com.pl/kariera i aplikuj on-line do 10 kwietnia.


Lubisz nas? Dołącz do nas: Facebook.com/EY.Polska.Kariera
 

 


 

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama