zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Francja i Niemcy - rynki pracy nie dla Polski

wtorek, 14-03-2006 (00:00:00) | komentarze (0)


Pojawiają się pierwsze - wywołane na fali entuzjazmu po grudniowym szczycie Unii Europejskiej w Brukseli - symptomy odrodzenia szerszej współpracy Trójkąta Weimarskiego.

W trakcie planowanego na koniec lutego w Niemczech spotkania prezydenta Lecha Kaczyńskiego z kanclerz Angelą Merkel i prezydentem Jacques'em Chirakiem mają zostać opracowane konkretne projekty zmian, które mogłyby później zostać zatwierdzone przez całą '25'. Po raz pierwszy Trójkąt Weimarski przestanie być forum dyskusyjnym, a ma szansę stać się prawdziwym motorem integracji - pisze 'Rzeczpospolita'.

'Rzeczpospolita' zaznacza jednak, iż nadal nie ma mowy o otwarciu już teraz niemieckiego rynku pracy dla naszych obywateli. Nie nastąpi to też we Francji, choć Paryż jest gotów poluzować restrykcje w niektórych regionach kraju i dla niektórych zawodów.

Autor: Karol Czepukojć
Źródło: PrawoPracy.org

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama