zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Go4Poland 2021 - inicjatywa skierowana do Polaków studiujących za granicą

wtorek, 17-08-2021 (00:00:00) | komentarze (0)


Fundacja GPW chce ściągać młode polskie talenty z zagranicy do pracy w kraju. W ofercie staże, mentoring i warsztaty w ramach Letniej Szkoły Go4Poland. Na jakie korzyści i atrakcje mogą jeszcze liczyć beneficjenci?

Zobacz też: Polacy za granicą a kariera w kraju. Szczegóły programu Go4Poland 2021 >>

Go4Poland - kolejna edycja międzynarodowego projektu

Go4POLAND 2021! - Przebieg programu

Trwa tegoroczna edycja Programu „Go4Poland - Wybierz Polskę”, organizowanego przez Fundację GPW. To już VI edycja inicjatywy powstałej w 2015 roku i skierowanej do Polaków studiujących za granicą. Jej celem jest zachęcenie najzdolniejszej młodzieży do powrotu po studiach do Polski i planowania kariery w kraju. Służą temu staże oferowane przez Partnerów, rozbudowany program mentoringowy, w którym cenieni na rynku menadżerowie dzielą się swoim doświadczeniem ze studentami, a także 7-dniowy cykl warsztatów, paneli dyskusyjnych i wykładów na temat rynku kapitałowego, finansów, inwestowania.

Letnia Szkoła Go4Poland już pod koniec sierpnia!

Te ostatnie działania odbędą się w dniach 20-26 sierpnia 2021 pod szyldem Letniej Szkoły Go4Poland i wezmą w nich udział najlepsi Laureaci, wyłonieni w dodatkowej rekrutacji. Inicjatywę to dofinansowano z Programu „Społeczna Odpowiedzialność Nauki” Ministra Edukacji i Nauki.

Program Go4Poland łączy studentów uczelni zagranicznych z działającymi na polskim rynku firmami. Wszystko odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.go4poland.pl, która jest jednocześnie bazą Laureatów programu oraz portalem rekrutacyjnym z ogłoszeniami staży dla studentów. Witryna Programu to najbardziej aktualne źródło informacji o firmach biorących udział i aktualnych ofertach pracy dla młodych ludzi. Go4Poland od 6 lat przyciąga czołowe polskie przedsiębiorstwa i instytucje oferując im dostęp do bazy CV najzdolniejszych i najbardziej ambitnych Polaków, którzy zdecydowali się na międzynarodową ścieżkę edukacji.

ip

Fot. Materiały Partnera

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama