zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Holistyczna Szkoła Trenerów zaprasza na XIII, XIV i XV edycję zajęć

piątek, 13-11-2020 (00:00:00) | komentarze (0)


Rozwój osobisty na przestrzeni lat zyskał sporo rozgłosu i pomógł wielu osobom odnaleźć swoją drogę w życiu. By odpowiednio wykorzystać jego potencjał, warto poświęcić czas na wybranie odpowiedniego szkolenia, które kompleksowo podejdzie do zagadnienia i zapewni niezbędną praktykę. Osoby zainteresowane zwiększeniem swoich kwalifikacji podczas pracy z ludźmi i rozwojem asertywności, powinna zainteresować oferta Holistycznej Szkoły Trenerów.

Szkoła TrenerówCzym jest Holistyczna Szkoła Trenerów?

Holistyczna Szkoła Trenerów to projekt edukacyjno-rozwojowy, który ma na celu przygotowanie do pracy w zawodzie trenera i prowadzenia szkoleń w grupach. Organizatorów wyróżnia piętnaście lat doświadczenia, w których trakcie mogli zbierać cenne obserwacje i doskonalić swoje metody szkoleniowe. Te charakteryzuje wyeksponowana w nazwie "holistyczność" proponowanych zajęć, polegająca na kompleksowym podejściu do nauczania. HST stawia przede wszystkim na zajęcia aktywizujące uczestników i warsztaty, dzięki czemu zdobywana wiedza zostaje utrwalona w praktyce.

Holistyczna Szkoła Trenerów - Informacje o XIII, XIV i XV edycji

W najbliższym czasie zaplanowano 3 edycje zajęć. Pierwsze dwie odbędą się w Warszawie, natomiast trzecia w Łodzi. Poniżej znajdziecie harmonogram najbliższych edycji Holistycznej Szkoły Trenerów. W linkach znajdziecie informacje dotyczące ceny, szczegółowy program zjazdów oraz możliwość dołączenia do danej edycji szkolenia.

Holistyczna Szkoła Trenerów XIII - Warszawa

  • Pierwszy zjazd: 25-29 listopada 2020r
  • Ostatni zjazd: 25-27 marca 2022r
  • Ilość spotkań: 14 zjazdów

Holistyczna Szkoła Trenerów XIV - Warszawa

  • Pierwszy zjazd: 14-18 kwietnia 2021r
  • Ostatni zjazd: 20-22 maja 2022r
  • Ilość spotkań: 14 zjazdów

Holistyczna Szkoła Trenerów XV - Łódź

  • Pierwszy zjazd: 21-25 kwietnia 2021r
  • Ostatni zjazd: 17-19 czerwca 2022r
  • Ilość spotkań: 14 zjazdów

Podczas szkoleń czekają na Was m.in. trening interpersonalny; warsztaty narzędzi trenerskich, komunikacji i asertywności; holistycznego podejścia do pracy z ludźmi czy spotkanie dotyczące zastosowania coachingu w prowadzeniu grup. Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej Holistycznej Szkoły Trenerów.

Artykuł partnera

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama