zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

IAESTE Online Career Fair 2013 - One click ahead!

środa, 09-10-2013 (00:00:00) | komentarze (0)


Czy jesteś studentem lub absolwentem inżynierii i jesteś zainteresowany ofertami pracy lub możliwościami edukacyjnymi w całej Europie?

W tym przypadku IAESTE Online Career Fair dniach 14.10.2013-7.11.2013 to świetna okazja dla Ciebie. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych informacji, nawiążesz kontakt z najlepszymi pracodawcami i uczelniami oraz wymienisz cenne  doświadczenia z innymi studentami z ponad 15 krajów europejskich, a to wszystko bez wychodzenia z domowych pieleszy.

Dzięki naszej platformie wirtualnej kariery, Ty jako uczestnik będziesz miał okazję spojrzeć na profile firm, ubiegać się o oferty  pracy i porozmawiać z przedstawicielami firm by lepiej poznać warunki  pracy, kulturę i bieżącę projekty firmy. Dzięki uczestnictwu uczelni wydarzenie będzie również niosło wiele ciekawych informacji dla inżynieriów i absolwentów, zainteresowanych studiami za granicą lub szukających pozycji doktorantów.

Poza tym, w trakcie wydarzenia specjaliści będą udzielać informacji i prowadzić seminaria online o tematach pokrewnych karierze, takich jak "Jak napisać CV w języku angielskim?", "Dziesięć najlepszych sposobów na rozpoczęcie kariery za granicą", itp., które mają wielką wartość dla wszystkich zainteresowanychprzyszłością międzynarodowej ścieżki kariery.

Możesz śledzić nas na Facebooku lub sprawdzić na naszej stronie internetowej informacje na temat targów.

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama