zmień miasto
Jesteś tutaj:
  • dlaStudenta.pl
  • »
  • Kariera i Praca
  • »
  • Idealna praca dla studentów jednak istnieje. adidas szuka pasjonatów sportu do jedynego w swoim rodzaju sklepu
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Idealna praca dla studentów jednak istnieje. adidas szuka pasjonatów sportu do jedynego w swoim rodzaju sklepu

środa, 15-06-2022 (00:00:00) | komentarze (0)


Kręci cię poznanie od podszewki świata sportu i biegasz częściej, niż goniąc uciekający sprzed nosa autobus? Teraz możesz połączyć swoją pasję z pracą! Marka adidas rozpoczęła rekrutację do zespołu, który będzie miał okazję pracować w najnowocześniejszym sklepie marki w Europie Środkowo-Wschodniej. Unikatowy punkt sprzedaży zostanie otwarty w samym centrum Warszawy i będzie naszpikowany nowoczesnymi, digitalowymi rozwiązaniami.

praca w adidas

Jedno jest pewne – atrakcji w pracy nie zabraknie. Zadaniem pracowników będą bowiem nie tylko standardowe działania polegające na reprezentowaniu marki, ale także pośredniczenie w najnowocześniejszym procesie zakupowym w Polsce, opierającym się na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych. Co więcej, w sklepie dostępna będzie szeroka oferta ekskluzywnych produktów, które wcześniej nie były dostępne w otwartej sprzedaży, a w jego w jego wnętrzu znajdzie się też nowa baza społeczności adidas Runners Warsaw. Będzie ona wyposazone w strefę chill, salę treningową z widokiem na Pałac Kultury, szatnie i prysznice, a także wiele innych atrakcji. Przestrzeń dostępna będzie za darmo dla każdego, kto zarejestruje się w aplikacji adidas running.

Rekrutacja nowego sklepu adidas dostępna jest nie tylko dla pracowników z doświadczeniem, ale również dla młodych osób, rozpoczynających dopiero swoją karierę zawodową, w tym - dla studentów, którzy chcą połączyć studia z pracą. adidas szuka osób otwartych, którym sportowe wyzwania nie są obce i które wierzą, że możliwa jest zmiana życia poprzez sport. Bez względu na doświadczenie zawodowe i obejmowane stanowisko, wszystkich kandydatów powinno jednak łączyć jedno: miłość do sportu.

Sklepy adidas to miejsca, w których siła sportu trafia bezpośrednio do klientów. Pracownicy nowego sklepu adidas w domu handlowym Wars Sawa Junior obejmą kilkadziesiąt różnych stanowisk, zarówno na cały etat, jak i na pół etatu. Część pozycji jest otwarta także dla pracowników, którzy nie mówią w języku polskim.

Więcej informacji na temat rekrutacji znaleźć można na stronie adidas Careers

praca w adidas

ip

fot. materiały adidas

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama