zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Inwestycje, fundusze, kredyty? Wejdź na Inwestycje.pl !

środa, 26-04-2017 (00:00:00) | komentarze (0)


Portal finansowy Inwestycje.pl obchodził niedawno swoje dziesiąte urodziny. Od czasu powstania w 2007 roku okrzepł, wypracował swoje miejsce na medialnej mapie Polski stając się jednym z największych w naszym kraju serwisów finansowych. Mamy setki tysięcy wiernych czytelników i współpracowników, którzy z jednej strony szukają u nas informacji z dziedziny biznesu, prawa i finansów, a drugiej dzielą się z nami i innymi użytkownikami swoją wiedzą i doświadczeniami.


W ciągu istnienia Inwestycji.pl na rynku rozszerzaliśmy zakres tematyczny portalu. Dzisiaj w jednym miejscu zgromadziliśmy informacje z zakresu szeroko rozumianych rynków kapitałowych, gospodarki, finansów firm i finansów osobistych. Staramy się przekazywać wszystkim zainteresowanym wszystko co najważniejsze dzieje się na rynku nieruchomości. Obserwujemy, oceniamy i analizujemy wydarzenia na rynkach walutowych. 

Portal tworzymy przy udziale naszych użytkowników, chociażby w ramach naszego forum czy miejsc na serwisach społecznościowych. Szerzej otwieramy też zawartość treściową portalu na analizy i komentarze z zewnątrz. Dajemy miejsce na opinie tak analitykom rynków, jak i praktykom inwestowania i działań biznesowych. Chcemy przyciągnąć osoby związane z instytucjami otoczenia biznesu i środowiskami akademickimi. Będziemy starać się dotrzeć jeszcze szerzej do menedżerów, bo menedżerowie muszą być nie tylko decydentami, lecz także inspiratorami zdolnymi do motywowania ludzi.

Inwestycje.pl są flagowym serwisem Grupy Inwestycje.pl. Poza tym w skład grupy wchodzą portale specjalistyczne: waluty.com, kantory.pl, fundusze24.pl, platforma ogłoszeń biznesowych investing.pl, twojefinanse.pl oraz liczne fora biznesowe: twojbiznes.pl, forum-prawne.pl oraz forumgieldowe.pl.  Od 24 listopada 2010 roku spółka jest notowana na rynku akcji NewConnect, jest również trzykrotnym laureatem prestiżowego konkursu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe w głównej kategorii Fast 50. Poza tym Inwestycje.pl były wyróżniane również w rankingu Deloitte Technology Fast 500 EMEA, obejmującym najszybciej rozwijające się przedsiębiorstwa z zakresu nowoczesnych i innowacyjnych technologii działające na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Od początku swojego istnienia Inwestycje.pl zdążyły zbudować silną pozycję w segmencie Biznes-Finanse-Prawo. Portal dostarcza kompleksową wiedzę o możliwościach inwestowania kapitału w sposób tradycyjny (instrumenty dłużne, informacje z GPW i ze spółek - IPO, rynek niepubliczny) oraz alternatywny (Forex, fundusze hedgingowe, private equity, produkty strukturyzowane). Jest również miejscem gromadzącym praktyczne i wartościowe informacje na temat zarządzania osobistymi czy firmowymi finansami. Wśród blisko 4,5 tys. materiałów dziennikarskich prezentowanych na stronach serwisu każdego miesiąca (ok. 150 artykułów dziennie) nie brakuje newsów biznesowych, z rynku nieruchomości, surowców i walutowego oraz podejmujących tematy wydarzeń gospodarczych w Polsce i na świecie. Cennym źródłem informacji są komunikaty, komentarze i opinie ekspertów, analizy oraz poradniki.

Oprócz menedżerów, dyrektorów i kadr zarządzających, biznesmenów oraz inwestorów indywidualnych z Polski, zasoby portalu najchętniej przeglądają osoby z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji i Czech, a także zza Oceanu (USA).

Artykuł Partnera

fot. pixabay.com

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama