zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Jakie będą zawody przyszłości?

poniedziałek, 09-01-2012 (00:00:00) | komentarze (0)


Jeśli chcemy mieć pewność znalezienie pracy po zakończeniu studiów, wybierając ich kierunek, nie możemy kierować się tym, czym się interesujemy, ani tym, który dany zawód jest obecnie modny i na który jest największe zapotrzebowanie. Należy patrzeć w przyszłość i orientować się w tym, co dzieje się na rynku pracy. Dziś jedne profesje są popularne i ludzie pracujący w tych zawodach zarabiają mnóstwo kasy, ale za 5 lat, kiedy my skończymy studia, wszystko może się diametralnie zmienić.

Niektóre z wymienionych przez nas zawodów nie wymagają ukończenia studiów. Niektóre też są jedynie zajęciem okresowym, a nie stałym. Jednak jedno jest pewne: warto dokształcać się w tych akurat zawodach, ponieważ to one za kilka lat będa królowały na rynku pracy, a pracodawcy będą zabijali się o specjalistów w tych dziedzinach.

Zobacz galerię zawodów przyszłości >>

APA

GALERIA ZDJĘĆ: Zawody przyszłości(18)
  • TELETUTOR (TELEEDUKATOR)
  • TYFLOINFORMATYK
  • SPECJALISTA OD SPRZTU I OPROGRAMOWANIA DOSTOSOWANEGO DO POTRZEB OSB NIEPENOSPRAWNYCH
  • SPECJALISTA KOMUNIKACJI MIDZYKULTUROWEJ
  • LOGOPEDA MEDIALNY

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama