zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Języki obce wcale nie takie obce-podejmij wyzwanie Accenture!

poniedziałek, 30-05-2016 (00:00:00) | komentarze (0) | artykuł sponsorowany


Jeśli znasz języki obce lub dopiero zaczynasz się ich uczyć – zastanawiasz się jak ich znajomość może przydać Ci się nie tylko w podróżach, ale przede wszystkim w rozwoju kariery? Spróbuj swoich sił w konkursie Accenture i zobacz na ile najbardziej popularne języki obce, których codziennie używają setki pracowników nowoczesnych usług dla biznesu w Warszawie i Krakowie nie są Ci obce!


Accenture Operations jest częścią  Accenture w Polsce, która zajmuje się sektorem nowoczesnych usług dla biznesu. Posiada swoje biura w Warszawie i w Krakowie, ale ich oferty pracy można znaleźć w biurach karier w całej Polsce. Wśród propozycji pracy dla osób, które władają językami obcymi, można tez znaleźć oferty, z takich obszarów jak: zakupy, logistyka, IT, księgowość, media społecznościowe i marketing oraz zarządzanie i koordynowanie projektami. Róźnorodność obszarów, w których można się rozwijać jest jedną z zalet pracy w Accenture Operations. Do tego można dodać międzynarodową atmosferę, nowoczesne narzędzia i otoczenie pracy oraz automatyzację procesów dostępnych dla wszystkich pracowników, z których każdy ma szansę zaangażować się w dodatkowe projekty oraz realizować swoje pomysły.


Proces rekrutacji jest bardzo przejrzysty i składa się zazwyczaj  z 3 etapów – wywiadu telefonicznego, rozmowy z doświadczonym rekruterem oraz rozmowy z przyszłym managerem. W przypadku kiedy wymagana jest znajomość języka obcego jest on weryfikowany przez  specjalistów. Rekruterów Accenture Operations można także spotkać na targach pracy oraz warsztatach organizowanych na uczelniach  w całej Polsce. Najczęściej poszukują osób ze znajomością języka niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego ale także arabskiego, tureckiego i hebrajskiego. 

Accenture Operations od kilku lat organizuje Breakfast with Leaders – nieformalne spotkania dla studentów z menadżerami wysokiego szczebla. Przy kawie i przekąskach studenci mogą porozmawiać o możliwościach rozwoju jakie oferuje Accenture, aktualnych trendach w biznesie oraz o radach dotyczących ich przyszłej kariery zawodowej. Poza tym Accenture Operations organizuje wykłady i warsztaty na uczelniach w całej Polsce zarówno z tematyki czysto biznesowej (finanse, księgowość, marketing) jak i z umiejętności miękkich (warsztaty z zarzadzania zespołem, gry interaktywne wprowadzające w tematykę Six Sigma). Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie na Facebooku. Warto podkreślić, że udział w takich wydarzeniach to nie tylko szansa na poznanie  firmy, ale również okazja do zdobycia nowej wiedzy, rozpoczęcia praktyk, czy  rozpoczęcia swojej kariery zawodowej.


https://www.facebook.com/AccentureOperationsPoland/?fref=ts


Jeśli znasz języki obce, chcesz się rozwijać, cenisz sobie przyjazne środowisko pracy oraz możliwość nawiązania kontaktu z ludźmi z całego świata i rozwoju swojej kariery – złóż aplikację do Accenture. Więcej przydatnych informacji i aktualnych ofert pracy możesz znaleźć na stronie internetowej Accenture pracaaccenture.pl oraz  na stronach największych portali pracy w całej Polsce.


Znajomość języków obcych i motywacja do pracy w międzynarodowej firmie to dopiero początek. Accenture Operations stwarza warunki rozwoju i pracy z najbardziej prestiżowymi klientami na całym świecie. Zachecamy wszystkich poliglotów i fanów nauki języków obcych  do wzięcia udziału w  konkursie Accenture. Fantastyczne nagrody takie jak głośniki Lenovo Bluetooth BT410 i kamery sportowe GO PRO HERO+ czekają właśnie na Ciebie.

artykuł sponsorowany

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama