zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Jordan Belfort motywuje, czyli jak zarobić milion? [WIDEO]

czwartek, 08-12-2016 (00:00:00) | komentarze (0)


Aby osiągnąć sukces potrzebna jest determinacja i ciężka praca. Doskonale wie o tym Jordan Belfort, który osiągnął w życiu więcej, niż niejeden człowiek. Jakie są jego recepty na szczęśliwe życie i sukcesy w pracy? Czym motywuje się ten jeden z najpopularniejszych biznesmenów i mówców na świecie? Zobaczcie sami nagranie, które pomoże wam zarobić naprawdę poważne pieniądze. Niestety filmik tylko w wersji angielskiej!

Jordan Belfort zyskał sławę po ekranizacji jego dość mocno rozrywkowego życia w głośnym filmie "Wilk z Wall Street". Główna postać spotkała się z rzeszą fanów, jak i przeciwników. Belfort nie stronił od alkoholu, używek i potyczek z prawem. Przed trzydziestym rokiem życia osiągnął w biznesie sukces na miarę prawdziwych rekinów tej branży. Zyskał sławę i rozgłos dzięki aferom finansowym i niestosownym zachowaniu, które przez wielu uważane było za skrajnie nieodpowiedzialne. Miłośnik pięknych kobiet i pieniędzy nie cieszył się jednak długo wolnością. Po długim śledztwie i współpracy z FBI został skazany jedynie na 22 miesiące więzienia za oszustwa finansowe w swojej firmie Stratton Oakmont. Obecnie Belfort motywuje ludzi na całym świecie, a na jego spotkania przybywają fani ze wszystkich krajów, aby posłuchać jednego z najlepszych mówców na naszej kuli ziemskiej.


 

gol

 

fot. screen YT

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama