zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Klauzula do CV

czwartek, 05-04-2018 (00:00:00) | komentarze (0)


Każde CV, aby przeszło pozytywnie etap rekrutacji, musi być odpowiednio napisane. Oczywiście tego typu dokument powinien zawierać informacje o konkretnym kandydacie, jego doświadczenie zawodowe, umiejętności oraz historię edukacji. Jednak to nie wszystkie rzeczy, które życiorys zawierać musi. Bardzo istotną rzeczą, bez której dokument nie będzie brany pod uwagę przez rekruterów jest klauzula do CV. Jak wygląda aktualna klauzula CV i co zawiera?

mężczyzna piszący długopisemCV - klauzula

W każdym życiorysie powinna zostać zawarta klauzula do CV. Jest to zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Dzięki takiemu zapisowi, pracodawca może włączyć nas w rekrutację na konkretne stanowisko oraz wykorzystując podane przez nas dane, skontaktować się z nami i przetwarzać je w całym rekrutacyjnym procesie. Jeśli aktualna klauzula CV nie zostanie w nim zawarta - wielu pracodawców może nie dopuścić nas do rekrutacji.

Klauzula do CV

Aktualna klauzula do CV, która obowiązuje w naszym kraju i jest wymogiem prawnym brzmi następująco: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

gol

fot. pixabay.com

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

FB dlaMaturzysty.pl reklama