zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Konkurs dla studentów. Wygraj atrakcyjne staże!

piątek, 05-10-2012 (00:00:00) | komentarze (0)


Płatne praktyki oraz atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe - takie nagrody można zdobyć w konkursach EYe on Tax i EY Financial Challenger organizowanych przez Ernst&Young.

W konkursie EY Financial Challenger biorą udział kilkuosobowe drużyny. Ich zadaniem jest przeprowadzenie transakcji sprzedaży lub kupna spółki, wykonanie wyceny i przygotowanie odpowiednich analiz finansowych. Uczestnicy sporządzają też rekomendacje dla klientów w zakresie prowadzonych transakcji i poszukują optymalnych rozwiązań rzeczywistych problemów. Konkurs oparty jest na studium przypadków, z którymi na co dzień spotykają się doradcy z branży. Analizy finansowe, wyceny spółek, opracowywanie optymalnych rozwiązań biznesowych, towarzyszące temu szybkie podejmowanie trafnych decyzji i siła perswazji, stanowią wyzwania stawiane uczestnikom konkursu i dają przedsmak pracy w branży transakcyjnej.EYe on Tax to praktyczna możliwość zapoznania się studentów z pracą profesjonalnych doradców podatkowych. Konkurs składa się z trzech etapów, w których również 3 lub 4-osobowe drużyny rozwiązują kazusy prawne dotyczące polskiego i międzynarodowego prawa podatkowego. Uczestnicy pierwszego etapu rozwiązują zadania - kazusy prawne. Drugi etap odbywa się na wydziałach prawa w całej Polsce. Następnie, wyłonione podczas zmagań uczelnianych zespoły, spotykają się w Warszawie na finale konkursu, którym jest rozprawa sądowa, w której w rolę arbitrów wcielają się eksperci z działu Doradztwa Podatkowego Ernst & Young oraz zaproszeni goście.Konkursy są przeznaczone dla studentów kierunków ekonomicznych, finansowych i prawniczych. Zadania do nich przygotowywane są przez ekspertów z działu Doradztwa Transakcyjnego i Doradztwa Podatkowego Ernst & Young. - Konkursy są doskonałą okazją do sprawdzenia i umiejętnego wykorzystania wiedzy teoretycznej zdobytej podczas studiów, ponieważ uczestnicy zmierzą się z zadaniami, które często stawiane są profesjonalistom z branży – ocenia Anna Woźniak, Menedżer ds. Rekrutacji w Ernst & Young.

MAS

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama