zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Konkurs o CSR w praktyce

wtorek, 27-11-2007 (00:00:00) | komentarze (0)


ingramRuszył CSR Challenge – ogólnopolski konkurs na najlepszy projekt realizujący ideę społecznej odpowiedzialności biznesu.

Celem konkursu jest propagowanie wśród studentów idei społecznej odpowiedzialności biznesu oraz umożliwienie im wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce. W pierwszym etapie konkursu uczestnicy mają za zadanie zaplanować projekt Corporate Social Responsiblity. W finale autorzy wybranych prac zaprezentują swoją koncepcję przed jury. Nagrodą główną jest wykonanie zwycięskiego projektu przez jego autora w ramach płatnego stażu w Wydawnictwie Wiedza i Praktyka.

Do udziału w konkursie zaproszeni są studenci zainteresowani tematyką CSR, którzy chcą zdobyć doświadczenie menedżerskie oraz poznać w praktyce, na czym polega zarządzanie projektem. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Wiedza i Praktyka. Patronat merytoryczny nad wydarzeniem objął Business Centre Club. Termin przesyłania prac upływa 15 stycznia 2008 r.

Więcej informacji: www.csrchallenge.pl
Kontakt: Justyna Polakowska, e-mail:
jpolakowska@wip.pl

Artykuł został opublikowany za zgodą redakcji portalu kariera.com.pl
kariera.com.pl


Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama