zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Letnie praktyki na greckich wyspach

wtorek, 20-05-2014 (00:00:00) | komentarze (0)


Obecnie każdy student oraz uczeń zdaje sobie sprawę, jak ważna jest strona praktyczna każdego kierunku czy fakultetu, bez której bardzo trudno funkcjonować na rynku pracy.

Program „Greece Experience” skierowany jest w szczególności do studentów tudzież uczniów, którzy poprzez kierunek swojej edukacji są związani z sektorem turystycznym, hotelarskim czy też gastronomicznym i daje szanse, jak również możliwości, na poznanie od przysłowiowej kuchni standardów pracy w tym sektorze w sieciowych oraz rodzinnych hotelach ulokawanych w kraju, który słynie z wysokich standardów turystycznych.
 
Od dwóch sezonów prowadzimy również współpracę z działami SPA Hoteli, zapewniając tym samym możliwość odbycia praktyki oraz zdobycia cennego doświadczenia Uczestnikom, studiującym na takich kierunkach jak: SPA&WELLNESS, Fizjoterapia i pokrewne (www.etw.org.pl // Greece Experience SPA).

Nasz program „Greece Experience” jest organizowany nieprzerwanie od 8 lat, dzięki czemy współpracujemy tylko ze sprawdzonymi oraz rzetelnymi hotelami, umożliwiając młodym ludziom oprócz odbycia praktyki w jej naturalnych warunkach także przeżycie niezapomnianej przygody, szansę szlifowania języka, tym samym przyczyniając się do rozwoju naszej krajowej kadry sektora turystyczno-hotelarskiego.

Co jesteśmy w stanie zaoferować Naszym kandydatom?
• Nabycie doświadczenia w branży hotelarsko-gastronomicznej w 4- i 5-gwiazdkowych hotelach na wyspach greckich (Kreta, Rodos, Kos, Korfu, Santorini, Naxos, itd.). Po zakończeniu praktyk każdy uczestnik otrzymuje certyfikat.
• Szansę na podszlifowanie języka angielskiego lub niemieckiego.
• Poznanie codziennego życia, zwyczajów oraz kuchni Greków.
• Możliwość przeżycia wspaniałej przygody oraz nawiązania nowych międzynarodowych znajomości.
• Atrakcyjne wynagrodzenie (szczegóły na stronie: www.etw.org.pl), zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie.

Warunki uczestnictwa:
• Status Studenta/Ucznia/Studenta Studiów Podyplomowych lub status Absolwenta oraz Dyspozycyjności - gotowość do wyjazdu na okres min. 3 miesięcy.
• Dobrej znajomości języka angielskiego; Mile widziana znajomość języka rosyjskiego.
• Edukacji w kierunku gastronomicznym, hotelarskim, turystycznym… mile widziane, choć nie jest warunkiem ubiegania się o ofertę praktyki.
• Doświadczenia w pracy w branży hospitality jest wymagane w przypadku aplikowania na takie stanowiska jak: kelner/-ka, barman/-ka.
• Przyjaznej i otwartej osobowości oraz chęci do pracy i umiejętności pracy w zespole.
• Wiek od 19 do 27 lat.

Dostępne stanowiska:
- kelnerki/-rzy;
- obsługa klienta:
* w wypożyczalniach samochodów,
* recepcji biur podróży,
* doradcy w tradycyjnych greckich marketach – dla studentów z dobrą
znajomością angielskiego + rosyjskiego;
- animatorzy czasu wolnego (Kids Animators);
- pokojówki;
- pomoce kuchenne;
- asystenci kucharzy;
- Strefa Wellness & SPA Hoteli (dla studentów kierunków fizjoterapii,
Wellness, masażu z wcześniejszą praktyką);

Szczegółowe warunki, oferta oraz informacje dot. aplikowania na program na naszej stronie: www.etw.org.pl.

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama