zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Masz już dość siedzenia w domu? Ruszaj w przygodę (online) w Audit OdyssEY!

wtorek, 09-03-2021 (00:00:00) | komentarze (0)


Po miesiącach przebywania głównie w domu jesteś spragniony podróży i przygód? Wybierz się w świat fascynujących historii, ciekawych wyzwań i zakątki, których jeszcze nie znasz. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Audit OdyssEY - w tym roku w nowej i 100prc. online'owej formule. Sprawdź, czy audyt w EY to Twoja bajka.

Audit OdyssEYPodróż zaczęła się 1 marca, ale decyzję o tym, czy do dołączasz możesz podjąć do 14 kwietnia 2021. Chcesz zabrać ze sobą znajomych lub przyjaciół? Świetnie! Stwórzcie razem 2-4 osobową drużynę i zarejestrujcie się wspólnie. Niezależnie od tego czy samodzielnie czy w zespole, na początek wskazówka - warto przypomnieć sobie podstawy rachunkowości i zapoznać się ze sprawozdawczością finansową spółek. Biletem do dalszych etapów będzie bowiem rozwiązanie testu.

Najlepsi przeniosą się dzięki temu w świat absolutnie fascynujących historii biznesowych, w którym na własnej skórze poznają tajniki najważniejszych procesów w przedsiębiorstwach z różnych branż. Jeśli do tej pory podróż była samotna 0 przyszedł czas na zawarcie znajomości. Twoja drużyna w maju zmierzy się z konkretnymi projektami i będzie musiała wcielić się w rolę audytorów.

Jeśli dobrze Wam pójdzie, lotem błyskawicy znajdziecie się już w finale. Tu staniecie w szranki z innymi drużynami podobnymi do Waszej. To będzie dzień pełen atrakcji, w którym będziecie musieli pokazać, jak poradzicie sobie w pracy z klientem, czy uda Wam się zdobyć najważniejsze informacje, których potrzebujecie i poznać rynek, na którym działa spółka. A jak smakować będzie zwycięstwo? Ci, którzy dojadą do końca jako pierwsi, będą mogli dłużej zostać w świecie audytu – EY oferuje ofertę kariery dla członków zespołów znajdujących się na podium.

Dla relaksu po męczącej podróży zaproponuj też szkolenia z programu ACCA Proffesional od EY Academy of Business, a dodatkowo Wasz zespół otrzyma 20 tys. zł. Ci, którzy zameldują się jako drudzy otrzymają z kolei 10 tys. i zestaw gadżetów. Trzeci na mecie zespół również otrzyma gadżety z limitowanej edycji i Apple Watch 6, które mogą się okazać przydatne przy kolejnych wojażach.

Po szczegóły dotyczące warunków udziału w Audit OddysEY zapraszamy na stronę: Audit OdyssEY. Mamy nadzieję, że widzimy się na trasie!

ip

fot. materiały prasowe

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama