zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Moneta Platina 2011 - Zaczynamy wielkie odliczanie

piątek, 25-03-2011 (00:00:00) | komentarze (0)


 

Moneta Platina 2011 - Zaczynamy wielkie odliczanie!

Do końca rejestracji pozostało już tylko 7 dni!

 

 Konkurs Moneta Platina to doskonała trampolina do przyszłej kariery, sposób na sprawdzenie swojej wiedzy, odporności na stres i możliwość zaprezentowania siebie i swoich pomysłów szerszej publiczności.

Czy skorzystasz z tej szansy? Jeśli masz wątpliwości czy konkurs jest dla Ciebie przeczytaj rozmowę z laureatką III edycji Agnieszką Rutkiewicz oraz wywiad z Tomkiem Sołtysem, Młodszym Menedżerem w dziale Audytu firmy Deloitte na naszej stronie.

Może to będzie przygoda Waszego życia? Będziecie mieć okazję poznać wspaniałych ludzi, studentów, absolwentów a także ekspertów w swojej dziedzinie, będziecie świetnie się bawić i zdobywać nowe doświadczenia! A jak wiadomo, kontaktów i doświadczenia nigdy za wiele!

Pamiętaj! Zakończenie rejestracji już 31 marca br.

 

Mini konkurs wyłącznie dla zarejestrowanych

 

Specjalnie dla osób zarejestrowanych i tylko dla nich, uruchomiliśmy dodatkowo konkurs na pytanie finałowe. Biorąc w nim udział każdy zainteresowany będzie mógł nie tylko wygrać atrakcyjne nagrody, ale także mieć realny wpływ na przebieg konkursu.

Więcej informacji na temat mini konkursu oraz konkursu Moneta Platina znajdziecie na stronie www.moneta.interia.pl.

 

Nagrody czekają! Zarejestruj się i zgarnij wszystko!

 

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama