zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Najbardziej pożądani pracodawcy w 2013 roku

środa, 04-12-2013 (00:00:00) | komentarze (0)


Polscy specjaliści oraz menedżerowie w badaniu firmy Antal International wskazali firmy uważane przez nich za najbardziej wymarzonych pracodawców w 2013 roku.

Reprezentowanych było 9 dyscyplin: administracja, HR, finanse i księgowość, inżynieria, IT, logistyka, prawo, sprzedaż i marketing oraz wyższa kadra zarządzająca, a najbardziej pożądanych pracodawców wybrano w 12 sektorach. W badaniu udział wzięło 3085 specjalistów i menedżerów z Polski.

W czym przodują zwycięskie firmy? Najczęściej ich pozycję buduje wielkość i prestiż firmy (42%), oferowane wynagrodzenia (37%), a także gwarancja stabilności zatrudnienia (35%). Co trzeci respondent jako silną stronę pracodawcy wskazywał styl zarządzania i kulturę organizacyjną firmy oraz innowacyjność. Ważna jest także wiedza o możliwościach awansu – nie tylko pionowego, ale i poziomego, nie tylko tej możliwości czekającej w najbliższej przyszłości, ale również wiedza o pełnej ścieżce kariery w firmie. Niezwykle ważny jest styl zarządzania i kultura organizacyjna – ona w silny sposób przekłada się na poczucie identyfikacji z firmą i lojalności wobec niej. Zobaczmy, gdzie najbardziej chcieli pracować Polacy w tym roku!

NAJBARDZIEJ POŻĄDANI PRACODAWCY 2013 ROKU W POLSCE

JUR/myantal.com

GALERIA ZDJĘĆ: Najbardziej pożądani pracodawcy w 2013 roku w Polsce(23)
  • ING BANK LSKI
  • BNP PARIBAS BANK
  • PWC
  • EY
  • DELOITTE POLSKA

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama