zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Nie możesz znaleźć pracy? Zobacz, czy nie popełniasz tego błędu!

poniedziałek, 08-01-2018 (00:00:00) | komentarze (0)


Szukanie pracy wcale nie jest taką prostą sprawą. Wiele osób nie przygotowuje się zupełnie do poszukiwań, a wszystkie czynności z nimi związane traktuje mało poważnie. Jest jednak rzecz, która źle zrobiona, totalnie może odsunąć nas od wymarzonej pracy. O czym mowa? Zobaczcie sami.

Nie możesz znaleźć pracy? Zobacz, czy nie popełniasz tego błędu!

Przestarzałe CV? Pożegnaj się z lepszą pracą
Rekruterzy niezwykle wnikliwie analizują wszystkie przesłane dokumenty. Oczywiśćie najważniejszym z nich jest CV. Pismo powinno być schludne, czytelne i przede wszystkim pozbawione błędów. Jeśli w życiorysie pojawiają się błędy, a samo CV wygląda mocno nieestetycznie, to na pewno żaden rektruter z szanującej się firmy nie będzie zawracać sobie głowy osobą, która już od początku stwarza problemy. Warto więc przysiąść i solidnie napisać swoje aktualne CV, które będzie zawierało nie tylko najnowsze informacje i rzetelnie stworzoną treść, ale będzie wyglądało na pisane przez osobę kreatywną, której zależy na nowej pracy.

gol

fot. pixabay.com

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

FB dlaMaturzysty.pl reklama