zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Nie oszczędzaj na doświadczeniach

środa, 07-11-2018 (00:00:00) | komentarze (0)


Można wynieść z okresu studiów jedynie dyplom, a można także o wiele więcej. Doświadczenia branżowego nie da się kupić, ale można je zdobyć jeszcze przed zakończeniem nauki. Najlepszą drogą do tego jest inwestycja w siebie.

EY Financial ChallengerWraz ze wzrostem ilości możliwości zdobycia doświadczenia rosną też oczekiwania pracodawców. Dostęp do wiedzy jest w zasadzie nieograniczony, dlatego też ważne jest, aby orientować się w trendach branżowych i dobrze rozumieć zagadnienia poruszane na zajęciach.

Jak najlepiej zdobyć praktyczne doświadczenie, nie poświęcając jednocześnie nauki na studiach?

Początek jesieni obfituje w możliwości szybkiego zdobycia doświadczenia i wykorzystania w praktyce wiedzy zdobytej na studiach. Teraz możesz wziąć udział w najbardziej wyjątkowych konkursach EY, gdzie na zwycięzców czeka nawet 30 000 PLN, nagrody elektroniczne, bilety lotnicze i szkolenia. Studenci zainteresowani prawem i ekonomią biorąc udział w najbardziej prestiżowym konkursie w tej dziedzinie, mogą przekonać się, że żaden biznes nie może funkcjonować bez podatków. Uczestnicy EYe on Tax zmierzą się m. in. ze strategią i sporami podatkowymi, cenami transferowymi, analizą ryzyka wielkich transakcji czy ulgami i dotacjami inwestycyjnymi. Z kolei EY Financial Challenger adresowany jest przede wszystkim do studentów zainteresowanych tematyką corporate finance. Ci, którzy widzą się w świecie transakcji na rynkach kapitałowych, fuzji i przejęć, wyceny spółek czy restrukturyzacji, mogą sobie już ostrzyć zęby na nadchodzące wyzwania.

Do obu konkursów zapraszamy zespoły 3- lub 4- osobowe. Rejestracji można dokonać przez stronę www.eykonkursy.pl. Poza ogromem realnych wyzwań i ciekawą formułą, gwarantujemy też możliwość nawiązania relacji z najlepszymi doradcami podatkowymi i transakcyjnymi, naszymi rekruterami oraz innymi wschodzącymi gwiazdami świata biznesu. Rok temu w konkursach wzięło udział ponad 2 500 uczestników. Ty, ze zdobytym doświadczeniem, pokierujesz karierę tam, gdzie  wybierzesz.

Rejestracja zespołów trwa tylko do 20 listopada, sprawdź się: www.eykonkursy.pl

Artykuł Partnera

fot. materiały prasowe

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama