zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Ostatnie dni rekrutacji do EY!

piątek, 03-04-2015 (00:00:00) | komentarze (0)


TAXówka do kariery, czy Audytowe doświadczenie na wagę złota? Ostatnie dni rekrutacji do EY.

Są tacy, dla których wyzwania to udział
w prestiżowych projektach dla największych firm w Polsce. Jest miejsce, w których takie zadania to codzienność i na dodatek są otwarte na nowych ludzi. Właśnie kończy się duża rekrutacja do EY.


EY Polska – wielokrotny zdobywca najważniejszych nagród dla najlepszego pracodawcy to jedno z najlepszych miejsc na rozpoczęcie kariery, szczególnie dla ambitnych studentów i absolwentów kierunków ekonomicznych i prawniczych. Firma przygotowała dla nich miejsca w swoich najciekawszych zespołach i do 8 kwietnia czeka na kandydatów do stałej pracy
i na płatne praktyki.

Szczególnie polecamy rekrutację do Działu Doradztwa Podatkowego oraz Działu Audytu.

Dlaczego warto?


EY audytuje najwięcej firm w Polsce (ponad 1500) i jest światowym liderem doradztwa przy IPO. W praktyce oznacza to udział w najciekawszych i najbardziej różnorodnych projektach na rynku.

- Początek kariery w Dziale Audytu to przede wszystkim dużo nowej wiedzy oraz nowych znajomości
i przyjaźni.
Ważna jest także bezpośrednia współpraca i kontakt z klientami z różnych branż – nie ma miejsca na nudę. Od samego początku pracownicy Audytu stają się wizytówką naszej firmy.
– mówi Joanna Sprawka, Manager z Działu Audytu w EY.

- Czekamy na osoby, które lubią pracować w zespole, mają analityczny umysł i dobrze mówią po angielsku. – mówi Bożena Chmielewska  odpowiedzialna za rekrutację do działu Audytu w EY.

W Dziale Doradztwa Podatkowego
można spojrzeć na największe firmy z pierwszych stron gazet
z zupełnie nowej strony („od kuchni”) i pomóc im rozwiązywać ich problemy podatkowe. W swojej pracy bardzo cenię różnorodność i możliwość wyboru najbardziej interesujących mnie obszarów z zakresu prawa
i podatków. Przykładowo mogę pracować przy projekcie VAT w ciekawej dla mnie branży, wspierać naszych klientów w sporach z organami podatkowymi lub przed sądem albo opracowywać podatkowe aspekty funkcjonowania danej firmy na rynkach kilku krajów. Wybór należy do mnie.
– mówi Maciej Przybycień, doradca podatkowy pracujący w Dziale Doradztwa Podatkowego EY

- Zachęcam do aplikowania szczególnie osoby zainteresowane tematyką prawa lub ekonomii. Nowi pracownicy  są objęci programem EYU, dzięki któremu mają możliwość poznania specyfiki wszystkich obszarów doradztwa podatkowego.  Stworzyliśmy  dla uczestników programu  idealne warunki do wyboru przyszłej specjalizacji  - mówi Mirosława Wierzbicka odpowiedzialna za rekrutację do działu Doradztwa Podatkowego w EY.

Jakie benefity otrzymuje nowy pracownik lub praktykant? Jak wygląda proces rekrutacji?

Wszystkie informacje oraz możliwość aplikowania znajdziecie na stronie:

www.ulozkarieremarzen.pl

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama