zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Ostatnie spotkanie w ramach projektu Rzecznicy Talentów już niebawem!

czwartek, 24-05-2018 (00:00:00) | komentarze (0)


Fundacja JWP wraz z partnerami projektu Rzecznicy Talentów  edycja III serdecznie zaprasza na szkolenie pt. „Praktycznie (wszystko) o strategii ochrony praw własności intelektualnej i przemysłowej w przedsiębiorstwie”.

Rzecznicy Talentów

Podczas spotkania  podpowiemy Państwu jak efektywnie budować strategię ochrony praw własności intelektualnej w przedsiębiorstwie oraz jak nimi zarządzać. Odpowiemy na pytanie, czy jeden produkt może być chroniony jednym, czy wieloma prawami i jak skutecznie zaplanować działania promocyjne z wykorzystaniem praw wyłącznych by czerpać korzyści. Spotkanie będzie miało warsztatową formułę, a prezentowana tematyka będzie poparta wieloma przykładami.

Tym razem szkolenie będzie miało charakter stacjonarny, rejestracja na spotkanie pod linkiem http://www.jwp-fundacja.pl/szkoleniaall/praktycznie-o-strategii-ochrony-praw-wlasnosci-intelektualnej-przemyslowej-przedsiebiorstwie/

ip

fot. materiały Fundacji JWP

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama