zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Praca w Balticon: jakie są opinie na temat pracodawcy?

czwartek, 28-07-2022 (00:00:00) | komentarze (0)


Ponad 30 lat temu powstała firma, która szybko stała się liderem w branży logistycznej na Pomorzu. Balticon S.A. cieszy się nieposzlakowanymi opiniami wśród klientów i współpracowników, jednak to pracownicy zatrudnieni w depotach lub w biurze najbardziej doceniają Balticon jako swojego pracodawcę. To ich opinia jest dla firmy tą najważniejszą. Ogólna atmosfera w firmie i wzajemne zaufanie przyczynia się do wspaniałych i satysfakcjonujących wyników, dzięki którym wciąż są na samym szczycie.

Praca w Balticon

Działalność firmy

Głównym zadaniem firmy Balticon jest obsługa ruchu kontenerowego dla armatorów morskich i spedytorów. Równie ważnym elementem działań firmy są także usługi transportowe o zasięgu krajowym jak i zagranicznym. W ofercie posiada również sprzedaż oraz wynajem kontenerów na potrzeby wielu branż. W sprzedaży znaleźć można różnego rodzaju kontenery morskie, socjalne, magazynowe, a także nowoczesne kontenery chłodnicze, które są jej specjalnością.

Zasięg międzynarodowy

Zasięg działalności firmy Balticon jest wyjątkowo imponujący. Oddziały firmy znajdują się w całej Polsce oraz w Niemczech i Hiszpanii. Depoty kontenerowe są zaś usytuowane w Gdyni, Gdańsku i Szczecinie, gdzie znajdują się największe porty morskie w Polsce. Depot firmowy zlokalizowany jest także w Warszawie, która jest istotną lokalizacją przeładunkową. Porty posiadają one dostęp do bocznic kolejowych, dzięki czemu pracownicy są w stanie szybko i sprawnie obsługiwać przeładunki kontenerów oraz zlecać transport intermodalny.

Opinie pracowników

Pracownicy Balticonu dumnie wymieniają szkolenia firmowe, jako pozytywny aspekt pracy w firmie. Doceniają oni fakt posiadania możliwości uzyskania specjalistycznego przeszkolenie np. z obsługi maszyn i sprzętów. W firma zawsze odbywają się także szkolenia branżowe oraz szkoleń miękkie dla każdego pracownika. Po odbyciu szkoleń pracownicy zyskują odpowiednie uprawnienia oraz umiejętności, które mają zastosowanie w codziennej pracy w Balticonie, a także wpływają na ich rozwój osobisty. Ich zadowoleniem cieszą się także benefity pracownicze, jak ubezpieczenia zdrowotne i życiowe, a także możliwość nauki języków obcych.

Praca w biurze

Pracownicy biurowi cenią sobie zaś atmosferę w pracy i możliwość rozwoju zawodowego, do czego również przyczyniają się szkolenia branżowe jak i miękkie (np. z obsługi klienta). Samo biuro usytuowane jest w centrum Gdyni, co sprawia, że do pracy można dojeżdżać także z pobliskich miast, np. koleją podmiejską.

Podsumowanie

Balticon to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Przez ten czas zdobyła wiedzę i umiejętności, które zapewniają jej ciągły rozwój, ale także zbudowała zespół ekspertów, którzy są najlepsi w swoim fachu oraz wspólnymi działaniami sprawiają, że firma ciągle wzbija się na wyżyny branży logistycznej.

Artykuł Partnera

zdjęcia: balticon.pl

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama