zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Praca wakacyjna dla studentów w Niemczech

środa, 02-01-2008 (00:00:00) | komentarze (0)


 Studenci zainteresowani podjęciem zatrudnienia w Niemczech, w okresie przerwy wakacyjnej, mogą ubiegać się za pośrednictwem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie o formularze, które stanowią podstawę do późniejszego otrzymania umowy od pracodawcy niemieckiego. Osoby spełniające określone warunki dostaną do wypełnienia formularze, których nieprzekraczalny termin zwrotu to 9.01.2008.

O zatrudnienie mogą ubiegać się studenci studiów dziennych, zaocznych, wieczorowych, z wykluczeniem studentów ostatniego roku. Kandydaci powinni być zameldowani lub studiować na terenie województwa małopolskiego, w wieku 18-35 lat, deklarować gotowość podjęcia zatrudnienia, przez co najmniej 2 miesiące w okresie letnich wakacji, maksymalnie do 3 miesięcy. Chętne osoby powinny posiadać dobrą lub bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego.

Zainteresowani powinny zgłaszać się z legitymacją studencką oraz dowodem osobistym do

Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, Plac na Stawach 1, Pokój 101, w godzinach 09.00-14.00 lub we właściwym Zespole Zamiejscowym WUP Kraków

Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu, Ul. Węgierska 146,

Zespół Zamiejscowy w Tarnowie, Al. Solidarności 5-9.

Wpisu można dokonać tylko osobiście, po okazaniu legitymacji studenckiej lub indeksu oraz dowodu osobistego.

Szczegółowe informacje dotyczące możliwości oraz warunków zatrudnienia dla studentów w Niemczech na stronie www.wup-krakow.plKomentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama