zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Pracuj i ucz się w Australii

piątek, 20-02-2015 (00:00:00) | komentarze (0)


Przygoda w egzotycznym kraju, niezapomniane przeżycia, międzynarodowe doświadczenie zawodowe czy nowe możliwości? Czym przyciąga nas Australia? Australia słynie z pięknej pogody i niezwykłego środowiska naturalnego, ale również z wysokiego poziomu życia, dobrych zarobków oraz braku stresów. Dlatego tak często staje się marzeniem i celem dla podróżników oraz ludzi poszukujących idealnego miejsca dla siebie. Kto nie chciałby choć na chwilę skosztować życia w Down Under?

Nic dziwnego, że z roku na rok rośnie liczba osób, które decydują się na czasowy lub stały pobyt w Australii. W zależności od potrzeb, planów na przyszłość i możliwości jedni wyjeżdżają, aby podróżować, inni poszukują sposobu na znalezienie stałego zatrudnienia, jeszcze inni decydują się na podjęcie nauki i zdobycie międzynarodowego dyplomu oraz doświadczenia.

Dla jednych wyjazd na antypody to nieosiągalne marzenie, dla innych wyzwanie. Trzeba tylko znaleźć sposób na czasowy pobyt z możliwością pracy. Tu wiele zależy od indywidualnego celu i motywacji. W sierpniu 2014 roku Polska przystąpiła do programu Work and Holiday, otwierając drzwi jeszcze szerszemu gronu zainteresowanych. W dalszym ciągu jednak najszybszym i najprostszym sposobem na wyjazd z pozwoleniem na pracę jest tzw. wiza studencka. O ten rodzaj pozwolenia starają się głównie osoby, które chcą podszkolić język, zdobyć australijski dyplom i doświadczenie, albo po prostu na miejscu zorientować się w swoich możliwościach zawodowych. Na wizie studenckiej można przebywać od 3 miesięcy do kilku lat. Trzeba studiować? Niekoniecznie. Wystarczy zapisać się na kurs językowy lub jeden z kursów zawodowych w zakresie marketingu, biznesu, turystyki, księgowości, hotelarstwa, fitness, czy surfowania. Oferta jest bardzo szeroka.

Warto sprawdzić swoje szanse i nieosiągalne marzenie zamienić w realny cel. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, spotkaj się z konsultantami australijskiej agencji edukacyjnej Open Conexus, którzy przy okazji targów Dni Kariery organizowanych przez AIESEC odwiedzą 10 miast w Polsce.  

Harmonogram spotkań można znaleźć na: www.openconexus.pl/australia-dla-ciebie

Założyciel firmy Wojciech Wawrzyński, od wielu lat mieszka w Australii i pomaga w organizacji wyjazdów w programie: nauka i praca. Jego wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku i oferty szkół oraz tysiące rozwiązanych przypadków i zasłyszanych historii to nieoceniona wiedza dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad opcją dla siebie.

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama