zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Praktyka czyni mistrza

poniedziałek, 09-06-2008 (00:00:00) | komentarze (0)


Praktyka czyni mistrza...
Graj w naszych barwach.

„Gdyby ktoś kilka lat temu zapytał mnie, czego nigdy w życiu nie chciałabym robić, moja odpowiedź
z całą pewnością brzmiałaby: pracować w banku! I wiecie, co? Dziś odpowiedziałabym podobnie -
w banku nie, W EUROBANKU TAK!!!
Tu chce się wracać, a praktyka w biurze PR była wyzwaniem, prawdziwą nauką i pracą i nie miała nic wspólnego z parzeniem kawy, a dzięki niej pojawiła się propozycja współpracy, a z nią...spełnienie marzeń".

Karolina Cieluch-Łobczowska
(praktyka w biurze PR eurobanku)

Bo coś w szaleństwach jest młodości...

eurobankW eurobanku wiemy, że marzenia to cele i żeby móc je spełniać trzeba je mieć, wierzyć w nie i nigdy się nie poddawać! Dlatego od startu stawiamy na młodych, pełnych motywacji i kreatywnych ludzi. Oni są naszą siłą.
Średnio mamy po 28 lat, wszyscy mówimy sobie na „Ty", bo otwartość i brak barier to u nas powszechna zasada. Przepełnia nas pasja i chęć działania. Wszyscy gramy do jednej bramki. Razem ustrzeliliśmy m.in. srebrną EFFiE w 2004, potem była nagroda „Gazety Bankowej" za najlepszy projekt informatyczny, w 2006 roku w miesięczniku „Bank" okrzyknięto nas „najszybciej rozwijającym się bankiem". eurobank, jak główny mecenas Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości (AIP), wspiera młody biznes. Pomagamy początkującym przedsiębiorcom stawiać pierwsze kroki w biznesie i dlatego w 2007 roku otrzymaliśmy od AIP nagrodę „Lwa Młodego Biznesu".
Najważniejsze wartości przekazał nam założyciel - Mariusz Łukasiewicz. eurobank to Jego „dziecko". Cieszył się, że przyciąga młodych, zdolnych ludzi. W każdym z nas widział kreatywność, inteligencję, talent, dociekliwość, pracowitość, chęć dążenia do celu, odwagę.
Staramy się kontynuować jego dzieło. Co roku w konkursie im. Mariusza Łukaszewicza nagradzamy pracowników, którzy widzą potrzebę zmian, mają oryginalne pomysły i chcą je realizować. Myślisz sobie teraz: ale fajny bank? Naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś do nas dołączył. Zacznij od stażu!O tym jak marzenia zamieniamy w doświadczenia...

„Pracę w Departamencie Marketingu eurobanku rozpocząłem jeszcze w trakcie studiów w 2005 roku. Odpowiadam za marketing bezpośredni w placówkach eurobanku w całej Polsce, za współpracę z partnerami biznesowymi, czyli przygotowuję kompleksową komunikację marketingową, współuczestniczę również w przygotowywaniu głównych kampanii marketingowych. Marketing jest zawsze bardzo specyficznym departamentem w każdej firmie. Nie inaczej jest w eurobanku. Lecz mimo swobodnej atmosfery i możliwości bardzo kreatywnej pracy, musimy zawsze pamiętać, że promujemy produkty bankowe, a to wymaga od nas eurobankodpowiedzialności. eurobank, z punktu widzenia marketingu, jest wyjątkową marką na rynku. Każdego dnia spotykam się z nowymi wyzwaniami, ciągle pojawiają się nowe projekty i dlatego moja praca nigdy nie jest monotonna"- Łukasz - Specjalista
w Departamecie Marketingu.

Może jesteś jedną z tych osób, które już wiedzą, w jaki sposób chciałbyś kształtować swoją karierę zawodową. A może ciągle nie możesz się zdecydować, na co postawić. Sprawdź swój wybór z nami! Może masz świetne pomysły na awangardową kampanię reklamową, projekt ulotki, plakatu lub ogłoszenia? Marzysz o udziale w tworzeniu dużej ogólnopolskiej kampanii reklamowej?
W Departamencie Marketingu możesz się z tym wszystkim zapoznać. A może jesteś niezwykle utalentowanym studentem informatyki, ale ktoś już ubiegł Cię z pomysłem stworzenia dochodowego portalu pełnego wspomnień. Zobacz jak pracuje nasze IT, jak tworzymy nowe technologie. Na pewno masz mnóstwo pomysłów - z przyjemnością je poznamy i wybierzemy taką formę współpracy, by razem czerpać z niej jak najwięcej.

Skąd biorą się mistrzowie i jak możesz stać się jednym z nich...

„Ofertę praktyk w Departamencie Zarządzania Personelem w eurobanku zobaczyłem na jednym z portali internetowych. Postanowiłem spróbować i dziś wiem, że był to strzał w dziesiątkę! Zaczynałem od praktyki. Po miesiącu zaproponowano mi pracę. Dziś, jako Młodszy Specjalista ds. rekrutacji zajmuję się prowadzeniem rekrutacji na rożne stanowiska w całej Polsce i codziennie uczę się czegoś nowego.. eurobank jako miejsce pracy poleciłem już znajomym, polecam go również i Tobie"- mówi Maciek - Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

eurobankStaż jest idealnym rozwiązaniem dla poszukujących drogi do kariery. Pozwól nam poznać swoje pasje, a my pomożemy Ci znaleźć Twoje miejsce. Bank, wbrew pozorom, to nie tylko sprzedaż oraz sprawny i bezpieczny system komputerowy. Bank to również specjaliści w wielu dziedzinach na przykład HR, PR, marketing, prawo, kontroling. Dobrze znane Ci kampanie reklamowe powstają w Departamencie Marketingu. Kredyt w 15 minut, kredyt na dowód, karta kredytowa, która sama przypomina sms'em o spłacie - powstają w Departamencie Rozwoju Produktów Bankowych.
A Departament Operacji Bankowych i Call Center to prawdziwa kuźnia talentów i miejsce spektakularnych awansów. Rozwój kadry menadżerskiej opieramy głównie o proces rekrutacji wewnętrznej. Kierownik zespołu trenerów zaczynał, jako doradca klienta, zresztą większość Managerów w Departamencie Sprzedaży to nasi dawni doradcy. Ścieżka kariery jest w pełni elastyczna. Dzięki awansom wewnętrznym możemy się rozwijać i dawać szanse kolejnym, pełnym zapału pracownikom. Swoje umiejętności poszerzamy również dzięki dofinansowaniu do języka angielskiego.

„Dlaczego wybrałam staż w eurobanku? Po pierwsze, otwierał przede mną możliwość nabycia praktycznych umiejętności. Po drugie, widziałam perspektywę zatrudnienia w profesjonalnym zespole testerów. Na początku byłam trochę zagubiona i zdezorientowana, ale na moje pytania „skąd?", „jak?" i „dlaczego?" koledzy z zespołu zawsze chętnie odpowiadali, dzieląc się swoim doświadczeniem. Jak w każdej dobrej firmie stażysta ma nauczyć się jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Już od pierwszego dnia powierzano mi zadania, mające na celu przygotowanie mnie do jak najlepszego i efektywnego wykonywania pracy. Dzisiaj pracuję na stanowisku Młodszego Testera Oprogramowania, a powodem, dla którego zdecydowałam się pozostać w firmie, jest bez wątpienia olbrzymi wachlarz możliwości rozwoju zawodowego oraz ludzie, którzy tworzą niepowtarzalny, profesjonalny zgrany zespół, nie tylko w pracy, ale i poza nią." twierdzi Maria - Młodszy Tester Oprogramowania

Co dwie głowy, to nie jedna...i dlaczego jest nas coraz więcej?

Pięć lat temu zaczynaliśmy od 800 osób, dziś jest nas prawie 3000. Wielu z nas zaczynało właśnie
w trakcie studiów!
eurobankPrzyjęcie propozycji zatrudnienia w międzynarodowej grupie finansowej (eurobank jest częścią Societe Generale) - oprócz satysfakcjonującego wynagrodzenia, szansy korzystania z nowoczesnych narzędzi, oraz możliwości pogodzenia pracy ze studiami - dawało okazję pracy w przyjaznej atmosferze, wśród ciekawych młodych ludzi. Mamy drużyny siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, w których grają, eurobankowe chłopaki i dziewczyny można, więc ich wszystkich zobaczyć w akcji . Lubimy się! Dlatego spotykamy się także po pracy - organizujemy pikniki, imprezy, a co roku bierzemy udział w Wielkiej Gali z okazji kolejnych urodzin eurobanku.

Praca i pasja nie muszą i nie powinny się wykluczać, w eurobanku to dla nas oczywiste. Twoja pasja jest naszą siłą. Znajdź departament, w którym mógłbyś się realizować podczas płatnego stażu.

Pozwól nam się poznać. Może czekamy właśnie na Ciebie?

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama