zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Procter & Gamble zaprasza studentów na letnie praktyki

środa, 10-04-2013 (00:00:00) | komentarze (0) | artykuł sponsorowany


Procter & Gamble, jedna z największych na świecie firm FMCG, oferująca takie marki jak Gillette, Always, Pampers, Ariel czy Blend-a-med, poszukuje utalentowanych studentów do programu letnich praktyk menedżerskich. Aplikacje można składać do 15 kwietnia. Letnie praktyki w P&G to nie tylko okazja na zdobycie cennego doświadczenia - najlepsi praktykanci mogą liczyć na propozycję stałej pracy.

Procter & Gamble od lat realizuje program letnich praktyk menedżerskich. Także w tym roku firma poszukuje kilkudziesięciu utalentowanych studentek i studentów trzeciego, czwartego i piątego roku, gotowych do podjęcia zawodowych wyzwań w różnych działach innowacyjnej, międzynarodowej firmy. Celem praktyk jest wyłonienie młodych talentów, osób pełnych pasji i zaangażowania. Udział w stażu w P&G pozwala zweryfikować wiedzę zdobytą w czasie studiów i uzupełnić ją o praktyczne umiejętności.

- Od kandydatów nie oczekujemy doświadczenia zawodowego. Osoba z potencjałem może nauczyć się wszystkiego, dlatego najważniejsze są dla nas osobowość, inicjatywa, zdolności przywódcze oraz chęć rozwoju – zaznacza Monika Butrym z Procter & Gamble. - Konieczna jest jednak znajomość języka angielskiego, ponieważ stażyści będą pracowali w międzynarodowych zespołach, w których językiem roboczym jest właśnie angielski.  

Praktykanci będą mieli okazję prowadzić samodzielnie, choć pod okiem doświadczonych menedżerów, rzeczywiste projekty biznesowe. Jak co roku, najlepsi uczestnicy stażu otrzymają propozycję stałej pracy. Wynika to z kluczowej dla Procter & Gamble filozofii „budowania organizacji od wewnątrz”. Zgodnie z nią, celem pierwszoplanowym jest rozwój pracowników, wykorzystywanie ich potencjału oraz awans w strukturach firmy.

- Procter & Gamble, realizując filozofię „budowania organizacji od wewnątrz” na początkowe stanowiska menedżerskie rekrutuje wyłącznie poprzez program letnich praktyk – podkreśla Monika Butrym.-  W rezultacie, większość wszystkich stanowisk menedżerskich w P&G zajmują dzisiaj właśnie uczestnicy programu z ubiegłych edycji.

Uczestnicy programu otrzymują wynagrodzenie. Program praktyk letnich rozpoczyna  się 1 lipca 2013 roku i trwa 3 miesiące.

Aplikacje można składać do 15 kwietnia 2013 r. na stronie ce.experiencepg.com

Program Praktyk Letnich odbywa się w działach:
Marketingu, Kontaktów z Klientami (Sprzedaż), Badań Rynku i Konsumenta, Finansów i Księgowości, Komunikacji (PR), Human Resources, Rozwiązań Informatycznych i Wspomagania Decyzji, Logistyki oraz w fabrykach Gillette (Łódź), Olay (Aleksandrów Łódzki) i Pampers (Warszawa).

O Procter & Gamble

P&G to jedna z największych międzynarodowych firm FMCG. Ponad cztery miliardy razy dziennie marki P&G pojawiają się w życiu ludzi na całym świecie. Firma posiada jeden z najsilniejszych portfeli asortymentowych, w skład którego wchodzą godne zaufania, wiodące marki wysokiej jakości, takie jak: Pampers, Tide, Ariel, Always, Whisper, Pantene, Mach3, Bounty, Dawn, Gain, Charmin, Downy, Lenor, Iams, Crest, Oral-B, Duracell, Olay, Head & Shoulders, Wella, Gillette, Braun i Fusion. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby produkty P&G spełniały składane obietnice i ulepszały życie swoich konsumentów dzisiaj i w przyszłości.

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama