zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Program dla absolwentów JUMP into FMCG

poniedziałek, 10-03-2014 (00:00:00) | komentarze (0) | artykuł sponsorowany
Interesuje Cię branża FMCG i chcesz właśnie w niej zdobyć swoje pierwsze poważne doświadczenia zawodowe? Firma Mondelez Polska przygotowała dla Ciebie JUMP into FMCG – program dedykowany absolwentom i studentom ostatnich lat studiów.


JUMP into FMCG to 1,5-roczny płatny program, którego uczestnicy pracują w kluczowych działach firmy, zarówno w części komercyjnej, jak i produkcyjnej. Od wszystkich kandydatów firma wymaga dobrej znajomości języka angielskiego, a także otwartości na zdobywanie nowych doświadczeń i mobilności na terenie Polski. Potrafisz adaptować się do zmiennych warunków? Lubisz innowacje? Potrafisz pracować w zespole i działasz z prawdziwą pasją? Aplikuj do 31 marca!

W tym roku w ramach programu możesz wybrać jedną z trzech ścieżek: sprzedażową (JUMP into Sales), marketingową (JUMP into Marketing) lub produkcyjną (JUMP into Production). Ich szczegółowe opisy znajdziesz na stronie www.enJOYmdlz.pl.

Co zyskasz poprzez udział w programie?

Udział w JUMP into FMCG daje możliwość sprawdzenia się w różnych sytuacjach zawodowych, wykorzystania swoich umiejętności oraz określenia własnych preferencji  w kształtowaniu dalszej ścieżki kariery. Uczestnicy programu będą mogli nie tylko poznać zasady funkcjonowania dużej organizacji, ale przede wszystkim pracować nad realnymi projektami, dzięki którym rozwiną zarówno konkretne umiejętności zawodowe (w zależności od wybranej ścieżki), jak i kompetencje miękkie.

Każdemu z uczestników Mondelez Polska zapewnia Indywidualny Plan Rozwoju, który powstaje w ścisłej współpracy z Mentorem - doświadczonym pracownikiem firmy, który wspiera uczestnika w czasie całego programu. Wspólnie z nim będziesz pracować nad określaniem Twoich mocnych stron i obszarów do rozwoju, a także oceniać postęp na każdym etapie 1,5-rocznego programu.

Jak się zgłosić?

Jeśli chcesz wziąć udział w programie, wypełnij formularz online – masz czas do 31 marca. Znajdziesz go na stronie www.enJOYmdlz.pl

Tekst: Mondelez Polska

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama