zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Programy stażowe dla ludzi z pomysłem

środa, 07-05-2014 (00:00:00) | komentarze (0)


Leroy Merlin Polska rekrutuje ambitnych, utalentowanych studentów ostatnich lat i absolwentów do rocznego programu rozwojowego oraz do programu menedżerskiego – Kuźnia Talentów. Po pomyślnym zakończeniu  uczestnicy otrzymają szansę dalszego rozwoju w strukturze firmy na stanowisku specjalisty, koordynatora oraz w przypadku programu menedżerskiego - Kierownika  Działu Handlowego.

Trwa rekrutacja do rocznego programu rozwojowego dla studentów ostatnich lat i absolwentów oraz do 2 – letniego programu menedżerskiego – Kuźnia Talentów dla absolwentów. Aby aplikować, należy zarejestrować się na stronie internetowej www.kariera.leroymerlin.pl.

Już sam proces rekrutacji to ciekawe doświadczenie. Udział w spotkaniu grupowym oraz Assesment Center pozwoli aplikującym sprawdzić swoje mocne i słabe strony. Każdy z uczestników otrzyma indywidualną informację zwrotną, ważną dla swojego rozwoju.

Jako uczestnicy obu programów, aplikujący sprawdzą swoje predyspozycje w kluczowych obszarach biznesu. Pozwoli im to na wszechstronne poznanie organizacji. Biorąc udział w programie rozwojowym uczestnicy samodzielnie będą kreować swój rozwój dzięki możliwości wyboru ścieżki kariery, która najbardziej odpowiada ich kompetencjom
i zainteresowaniom. Program menedżerski stwarza uczestnikom możliwość poznania organizacji w takim stopniu, aby po jego zakończeniu samodzielnie zarządzać pracą działu handlowego.
– powiedziała Karolina Przerwa, odpowiedzialna za rekrutację do obu programów rozwoju talentów.

Studenci i absolwenci wezmą udział w szkoleniach oraz indywidualnych sesjach coachingu. Tylko w ubiegłym roku współpracownicy Leroy Merlin Polska uczestniczyli łącznie w 129 903 godzinach szkoleń, a 4037 godzin poświęcili na naukę języków obcych. Przez cały czas trwania programów uczestnicy będą otrzymywać cenne wskazówki na temat swojego rozwoju i postępu w realizowanych projektach.

Współpracownicy Leroy Merlin Polska zarówno w sklepach stacjonarnych, sklepie internetowym, jak i centrali codziennie wspierają  klientów w realizacji domu i ogrodu ich marzeń. Na tym opiera się wizja firmy, którą stworzyła wspólnie ponad 6000 tysięczna Ekipa Leroy Merlin Polska.

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama