zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Przekuj swój talent w sukces! Weź udział w Kuźni Talentów Leroy Merlin

środa, 07-09-2016 (00:00:00) | komentarze (0)


Co możesz zrobić, żeby rozwinąć swój potencjał? Rozpocznij budowanie swojej kariery, zdobywaj doświadczenie w handlu, poznawaj wiele interesujących osób i awansuj na stanowisko Kierownika Działu w sklepie budowlano-dekoracyjnym. Takie perspektywy otwiera przed Tobą Kuźnia Talentów – program rozwojowy stworzony przez Leroy Merlin Polska.

O tym, że warto rozwijać swoje talenty z Leroy Merlin, przekonał się Rajmund Jasiński, uczestnik jednej z pierwszych edycji programu, a obecnie pracownik Centrali firmy. - 10 lat temu, kiedy skończyłem studia i obroniłem dyplom, zacząłem aktywnie szukać pracy na pełny etat. Co mnie zainteresowało w ofercie dotyczącej Kuźni Talentów? Przede wszystkim obietnica szybkiego rozwoju i awansu na stanowiska menedżerskie.– opowiada Rajmund. – Przejście przez program dało mi coś, czego nie doświadczyli nawet niektórzy moi koledzy z Komitetu Sklepu - czyli inni kierownicy - a mianowicie to, że mogłem poznać zawód od podszewki. Jestem przekonany, że to pozwala na dużo lepszą realizację zadań menedżerskich– dodaje.

Znajdź pomysł na siebie
W 2016 roku już po raz czternasty Leroy Merlin rusza z ogólnopolską edycją Kuźni Talentów. Do tej pory w programie wzięło udział ponad stu uczestników. - To program skierowany do młodych osób, które nie mają jeszcze zbyt dużego doświadczenia zawodowego i szukają pomysłu na siebie. Aby wziąć udział w rekrutacji, trzeba spełnić trzy warunki: być absolwentem studiów wyższych I lub II stopnia, mieć mniej niż 27 lat i posiadać nie więcej niż dwa lata doświadczenia zawodowego – wyjaśnia Justyna Zdanowicz, Menedżer ds. HR Miękkiego w Leroy Merlin. - Z naszej strony proponujemy, że w ciągu maksymalnie dwóch lat damy uczestnikowi programu możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia, zrealizowania własnego projektu rozwojowego i objęcia stanowiska kierowniczego w jednym z naszych sklepów. Jednak jeśli ktoś jest zmotywowany, może osiągnąć ten cel znacznie szybciej, wszystko zależy od indywidualnego podejścia – podkreśla Justyna.

Połącz pracę z nauką
Jasno ustalona ścieżka kariery, ciekawe szkolenia, wsparcie opiekuna, umowa o pracę i pakiet benefitów – Kuźnia Talentów to połączenie pracy i nauki. Każdy z uczestników ma do przejścia cztery etapy programu rozwojowego - Misję Doradcy Klienta, Akademię Orląt, Misję Koordynatora i Program Menedżerski, dzięki którym zdobywa wiedzę i umiejętności potrzebne do kierowania zespołem, a także poznaje specyfikę pracy w nowoczesnym, wielkopowierzchniowym sklepie budowlano-dekoracyjnym. - Podczas Kuźni Talentów przechodzi się stopniowo przez wszystkie stanowiska pracy w dziale, zaczynając od Doradcy Klienta, następnie - po ukończeniu Akademii Orląt - obejmuje się stanowisko Koordynatora i później już Kierownika Działu – wyjaśnia Grzegorz Zieńczuk, absolwent programu i obecny Kierownik Działu Handlowego w sklepie Leroy Merlin. - Jeśli ktoś chce się usamodzielnić i szybko dojść na wysokie stanowisko – to jest to idealny program dla niego – dodaje.

Czekamy właśnie na Ciebie!
Masz w sobie potencjał i pasję? Nie boisz się wyzwań, jesteś przy tym otwarty i kontaktowy, a mobilność nie jest dla Ciebie problemem? Już dziś pozwól odkryć swój talent i zbuduj karierę z Leroy Merlin – aplikuj do Kuźni Talentów na stronie kariera.leroymerlin.pl.

 

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama