zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Przewodnik po branży konsultingowej i sektorze BPO/SSC

piątek, 07-03-2014 (00:00:00) | komentarze (0)


Na rynku ukazał się nowy przewodnik poświęcony karierze w branży usług doradczych i biznesowych, przygotowany przez serwis karieraplus.pl. Pozycja jest skierowana do osób zainteresowanych rozwojem kariery w obszarze ekonomii, finansów, księgowości czy zarządzania.

Przewodnik jest kompendium wiedzy na temat branży i jest adresowany zarówno do studentów i absolwentów, jak i profesjonalistów. Odbiorcy znajdą w nim przede wszystkim porady dotyczące procesu rekrutacji i rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku, a także informacje branżowe z sektora BPO/SSC oraz firmy konsultingowych. Przewodnik zawiera również wywiady – m.in. z coachem Jackiem Rozenkiem (o tym, jak rozwijać kompetencje miękkie) czy dyrektorkami centrów usług (o tym, jak kobiety mogą rozbijać tzw. szklany sufit w korporacjach). Publikację uzupełniają prezentacje czołowych pracodawców w branży. Partnerem przewodnika jest firma KPMG.

Wersja papierowa przewodnika będzie dystrybuowana bezpośrednio do rąk czytelników na uczelniach, targach pracy i w czasie wydarzeń branżowych. Wersję elektroniczną można pobrać na stronie www.karieraplus.pl/przewodniki.

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama