zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Rekordowa edycja EdduCamp przechodzi do historii

piątek, 17-08-2018 (00:00:00) | komentarze (0)


1000 fantastycznych uczestników, 12 merytorycznych paneli, 2 charyzmatycznych prowadzących i jedyna taka impreza edukacyjna w Polsce. Rekordowa edycja EdduCamp zakończyła się ogromnym sukcesem. Ruszyła sprzedaż biletów na jubileuszową, 10. edycję wydarzenia.

Rekordowa edycja EdduCamp przechodzi do historii

EdduCamp to jedna z największych edukacyjnych imprez w Polsce. Wydarzenie skierowane jest do osób pragnących rozwijać swoje kompetencje, poznawać ambitnych ludzi o podobnych zainteresowaniach i po prostu dobrze się bawić. Okazało się, że 9. edycja wydarzenia była rekordowa pod względem liczby uczestników – w ostatni weekend do Warszawy przyjechało aż 1000 edducampowiczów.

Na scenie pojawił się dr Mateusz Grzesiak – psycholog i wykładowca akademicki mający 16-letnie doświadczenie w branży szkoleniowej, który podzielił się z uczestnikami wydarzenia najnowszą wiedzą psychologiczną z zakresu inteligencji finansowej, globalnego myślenia, przedsiębiorczości, generowania nowych zachowań, technik szybkiej nauki, metod maksymalizowania koncentracji oraz rozwiązywania problemów i konfliktów.

Wraz z dr. Grzesiakiem na scenie pojawiła się dr Iliana Ramirez – pochodząca z Meksyku farmakobiolog, urodzona w rodzinie z tradycjami curanderos. Jej naukowe i zawodowe zainteresowania dotyczą funkcjonowania mózgu w obszarach medycyny tradycyjnej, praktykowanej od wieków w różnych kulturach. Doktor Ramirez przybliżyła uczestnikom EdduCamp zagadnienie światopoglądu w tradycyjnej medycynie meksykańskiej, praktyki uważności, ćwiczeń oddechowych i medytacji.

Największym zainteresowaniem uczestników cieszył się wspólny panel Mateusza Grzesiaka i Iliany Ramirez „Power couple”, w trakcie którego na scenę wybiegł ich pies Frojd.

Emocje jeszcze nie opadły po rekordowej 9. edycji EdduCamp, a organizatorzy już przygotowali dla uczestników niespodziankę. W niedzielę poznaliśmy program EdduCamp – wiosna 2019, w którym są m.in. copywriting, techniki sprzedaży, coaching i metody autoterapii, motywacja, nowoczesne przywództwo, pewność siebie i tworzenie osobowości sukcesu, partnerstwo oraz duchowość. Jubileuszowa edycja imprezy odbędzie się w dniach 8–10 marca 2019 r. w Warszawie.

Bilety są dostępne na www.edducamp.pl.

ip

fot. materiały organizatora

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama