zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Rekordowa frekwencja na targach pracy Career EXPO

poniedziałek, 06-11-2017 (00:00:00) | komentarze (0)


Za nami kolejna edycja targów pracy Career EXPO, która odbyła się 25 października we wrocławskiej Hali Stulecia. Jesienny sezon dla wielu okazał się być idealną porą na skończenie z wymówkami i chwycenie za stery swojej kariery bowiem odwiedzający pobili dotychczasowy rekord frekwencji.

Bez wątpienia na rekordową frekwencję wpływ miała liczna reprezentacja topowych firm. W tej edycji targów pracy Career EXPO udział wzięło ponad 70 pracodawców nastawionych nie tylko na poszukiwanie specjalistów, ale również osób, które dopiero zaczynają swoją zawodową karierę, poszukując odpowiedniej dla siebie ścieżki. Była to idealna okazja, aby poznać bliżej liderów najprężniej rozwijających się branż, jak chociażby Kaufland - partner strategiczny tej edycji targów, a także Infor, Credit Suisse czy Futuro Finance. Przedstawiciele firm z sektorów IT, finansów, sprzedaży, marketingu, inżynierii, obsługi klienta i wielu innych chętnie opowiadali o kulisach swojej pracy oraz zapoznawali się z być może swoimi przyszłymi współpracownikami.


Halę Stulecia odwiedziło podczas targów ponad 5 tysięcy uczestników z różnorodnym doświadczeniem i różnymi celami zawodowymi. Specjaliści szukali możliwości rozwoju swoich umiejętności, świeżo upieczeni absolwenci z powodzeniem mierzyli się z trudnościami wejścia na rynek pracy, a studenci poszukiwali swojej własnej drogi zawodowej. Dużym powodzeniem cieszyły się Szybkie Rekrutacje, darmowe prelekcje i szkolenia, a do przygotowanej przez Infopraca.pl Strefy Rozwoju ustawiały się niekończące się kolejki. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się również Escape Room przygotowany przez Tkalnię Zagadek – lista z zapisami zapełniła się do samego końca zaraz po rozpoczęciu Career EXPO.

 

ip

GALERIA ZDJĘĆ: Zdjęcia z targów Career EXPO(12)
  • Career EXPO
  • Career EXPO
  • Career EXPO
  • Career EXPO
  • Career EXPO

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama