zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Sport i praca idą w parze

piątek, 12-07-2019 (00:00:00) | komentarze (0)


Marzysz o pracy, w której będziesz mieć możliwość rozwijania nie tylko swoich zawodowych umiejętności, ale także pasji do sportu? Chcesz pracować w młodym zespole, który wzajemnie się wspiera i motywuje? A może szukasz firmy, która stawia na innowacje i niestandardowe rozwiązania? Teraz nie musisz wybierać - odpowiedzią jest Decathlon.

Decathlon

Zaplanuj własną ścieżkę kariery

Zastanawiasz się, gdzie najlepiej rozpocząć swoją drogę zawodową? Decathlon to świetne rozwiązanie na start! Dostaniesz tam dużą dozę autonomii – już od pierwszego dnia każdy Decathlończyk posiada bowiem własną odpowiedzialność w formie misji. Co ważne, ma też prawo do popełniania błędów, bo tylko w ten sposób może się naprawdę uczyć. Nie musisz się jednak martwić, że zostaniesz pozostawiony sam sobie. W każdym momencie możesz liczyć na wsparcie osób z zespołu – zgrany team to przecież ważna sprawa!

Decathlon to wbrew pozorom nie tylko praca w sklepie – pracownicy mogą rozwijać się poprzez dodatkowe projekty, role i odpowiedzialności, mając także możliwość wyboru wymarzonej ścieżki zawodowej, np. w retailu, e-commerce, logistyce czy produkcji – zarówno w kraju, jak i w centrali firmy we Francji.

Innowacyjny pracodawca

Decathlon to również niezwykle innowacyjne miejsce, w którym nieustannie będziesz stykać się z nowymi technologiami. Od miesiąca jako jedyna sieć w Polsce, w 100% dysponuje infrastrukturą RFID we wszystkich sklepach. Technologia ta pomaga usprawniać procesy kasowe i w konsekwencji pozwala pracownikom spędzić więcej czasu na doradzanie klientom. Na początku czerwca w Olsztynie otwarty został najnowszy sklep Decathlon w Polsce, będący zarazem najbardziej ekologicznym. Zastosowano w nim szereg niekonwencjonalnych rozwiązań, w tym m.in.  latarnie bezpośrednio zasilane przez panele słoneczne zamontowane na elewacji frontowej, ławki solarne, turbiny wiatrowe czy recykling wody deszczowej. Obok sklepu znajduje się wielofunkcyjne boisko, z którego mogą korzystać zarówno pracownicy, jak i mieszkańcy Olsztyna.

Pasja do sportu

Jeśli sport to Twoja prawdziwa pasja, w Decathlonie z pewnością ją rozwiniesz. Każdego dnia będziesz odkrywać świat ponad stu dyscyplin sportowych, a po godzinach będziesz mieć czas, aby ćwiczyć. Pracownicy często spotykają się, aby uprawiać sport razem, co jest nie tylko świetną zabawą, ale także pozwala budować mocny zespół.

Ludzie są najważniejsi

W Decathlon panuje atmosfera wzajemnego zaufana. W miejscu pracy każdy może być sobą, a wszyscy pracownicy dzielą wspólne wartości. Razem uprawiają sport i świętują swoje sukcesy. Dodatkowo, dzięki systemowi akcjonariatu pracowniczego, są współwłaścicielami firmy. W Decathlonie dostaniesz zarówno umowę o pracę, jak i szereg dodatkowych benefitów. To doskonałe miejsce, aby rozpocząć w nim swoją karierę!

O Decathlon

Decathlon to 58 sklepów w Polsce i miejsce pracy dla około 3500 pasjonatów sportu, z czego aż 84% to zadowoleni Decathlończycy. Pracownicy Decathlon na całym świecie podzielają wspólną kulturę zakorzenioną w sportowej pasji. Sport obecny jest zresztą w każdym momencie pracy w Decathlon. Firma rekrutuje bowiem jedynie aktywnych ludzi, dla których sport jest ważną częścią codzienności. Dzięki temu są oni najlepszymi doradcami i ambasadorami marki.

Artykuł Partnera

fot. materiały prasowe Decathlon

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama