zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Sprawdź swój język!

środa, 13-01-2016 (00:00:00) | komentarze (0) | artykuł sponsorowany


Styczeń jest dobrym miesiącem do wprowadzenia zmian i rozpoczynania projektów, które do tej pory się odkładało. Ilu z Was obiecało sobie, że w 2016 poprawi swoją znajomość angielskiego albo przyłoży się do nauki zupełnie nowego języka obcego? Najwyższy czas wprowadzić postanowienia sylwestrowe w życie!Na początek… teścik


Zanim zaczniecie poszukiwania odpowiedniej ekipy do nauki, zastanówcie się na jakim poziomie znajomości języka jesteście. Od czasów matury minęło już trochę czasu i warto zweryfikować swoją wiedzę.

Serwis e-korepetycje.net we współpracy z chatterbox.pl przygotował dla Was bezpłatną bazę testów językowych z najpopularniejszych języków obcych czyli angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, francuskiego.

Baza testów językowych >> Sprawdź swój poziom!

W bazie czeka na Was pięć testów, każdy zawierający po 40 pytań zamkniętych. Po rozwiązaniu wybranego zestawu, otrzymacie swój wynik w skali od A1 do C2.

Diagnoza i co dalej?

Kiedy zorientujecie się jak stoicie ze swoją wiedzą, od razu możecie ruszyć na poszukiwania odpowiedniego korepetytora. W serwisie e-korepetycje.net, największej polskiej platformie z ogłoszeniami korepetycji, znajduje się ponad 140 000 ofert nauczania. Duża część z nich jest związana z prowadzeniem lekcji języków obcych.

Możecie się uczyć u siebie w domu, u korepetytora albo online jeśli nie macie ochoty na dojazdy czy przyjmowanie u siebie gości. Możecie wybrać zajęcia indywidualne lub grupowe, prowadzone w weekendy lub w dni robocze. Opcji jest wiele.

Najważniejsze, żebyście nie odpuszczali i krok po kroku realizowali swoje postanowienia noworoczne.
Powodzenia!

artykuł sponsorowany

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama