zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Studencie - bądź przedsiębiorczy! Zapisz się na bezpłatne warsztaty

środa, 12-07-2017 (00:00:00) | komentarze (0)


Są jeszcze ostatnie miejsca na bezpłatne warsztaty z przedsiębiorczości dla studentów z Warszawy i województwa mazowieckiego, które odbędą się od 17 do 21 lipca w domku na Jazdowie. Ich organizatorem jest Fundacja Wspierania Rozwoju „Realia Kariery”. Projekt jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach projektu „Ty też jesteś przedsiębiorcą”.

Zapisz się teraz! Kliknij w link!
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSes1MQG9cwBIxEoKsYAph6rNvXx33SYZES2Pl1fSSz4wTTPSQ/viewform


Dzięki pracy zespołowej nad realnym projektem studenci  dowiedzą się m.in.: jakich cech i aktywności wymaga się od przedsiębiorcy w biznesie oraz na współczesnym rynku pracy, poznają techniki twórczego rozwiązywania problemów, poznają specyfikę i metody pracy nad scenariuszem filmowym, tworzenia przekonujących prezentacji. Dowiedzą się także, jak wykorzystać storytelling oraz techniki prezentacji i wystąpień publicznych.

Program prowadzony będzie przez doświadczonych trenerów - praktyków - w twórczej, wakacyjnej atmosferze drewnianego domku na warszawskim Jazdowie.

Program warsztatów:

Storytelling oraz praca w zespole projektowym scenarzystów filmowych
Przedsiębiorcza postawa w biznesie i na rynku pracy
Techniki prezentacji
Wystąpienia publiczne
Konkurs - prezentujemy zespołowo pomysł/projekt przed jury.
 
Zapraszamy!

 
Więcej informacji na stronie: http://realiakariery.pl/przedsiebiorcza-postawa/
ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

FB dlaMaturzysty.pl reklama