zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Świadomie planuj swoją karierę [WIDEO]

poniedziałek, 06-06-2022 (00:00:00) | komentarze (0)


Wybór szkoły lub studiów, powrót do pracy po przerwie, zmiana drogi zawodowej, rozwój swojego potencjału – w każdej z tych sytuacji przyda się pomoc doradcy zawodowego.W pomorskich urzędach pracy takiego wsparcia bezpłatnie udzielają profesjonaliści. Poradnictwo zawodowe to też jedna z najbardziej popularnych form pomocy w projektach unijnych, z której chętnie korzystają młodzi ludzie.

Świadomie planuj swoją karieręDoradca zawodowy pomoże Ci wybrać kierunek rozwoju pasujący do Twoich oczekiwań, umiejętności i talentów. Dzięki temu będzie Ci łatwiej zdecydować, co jest dla Ciebie najlepsze: praca, staż, a może szkolenie. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem studiów czy innej formy kształcenia, to także przyda Ci się pomoc doradcy zawodowego. Razem określicie kierunek, który będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami i dopasowany do lokalnego rynku pracy. Być może okaże się, że jesteś urodzonym przedsiębiorcą i zdecydujesz się założyć własną firmę.

Wspólnie z doradcą zawodowym przeanalizujesz aktualne propozycje szkoleń, staży i oferty pracy. Możesz liczyć na indywidualne podejście i profesjonalną pomoc.
 
Jak umówić się z doradcą zawodowym?

Doradcy czekają na Ciebie w:

Gdańsku ul. Żabi Kruk 16 (parter), tel.: 58 323 72 30, 607 836 734, e-mail: doradcy@wup.gdansk.pl

Słupsku ul. Jaracza 18a, tel.: 59 846 83 00, 609 694 191, e-mail: doradcysl@wup.gdansk.pl

oraz w powiatowych urzędach pracy w województwie pomorskim psz.praca.gov.pl/wybor-urzedu
 
Poświęć 90 sekund i dowiedz się ilu młodych Pomorzan skorzystało z pomocy doradców zawodowych uczestnicząc w projektach współfinansowanych z Funduszy Europejskich.

ip

fot. materiały Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama