zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Szkolenia dla nauczycieli języka angielskiego - gdzie szukać?

wtorek, 22-12-2020 (00:00:00) | komentarze (1)


Kto stoi w miejscu, ten się cofa - w tym znanym powiedzeniu jest bardzo wiele racji. Możemy rozpatrywać to zagadnienie w szerokim kontekście rozwoju osobistego, ale tym razem skupimy się na jego podstawowym aspekcie - na pracy i wykonywaniu kroku na przód w karierze zawodowej. Jak wiemy, także nauczyciel powinien, a nawet musi nieustannie sam się dokształcać, by nowe tendencje i wymagania na rynku pracy go nie zaskoczyły. Jak sprawa wygląda z punktu widzenia lektorów języka angielskiego? Jakie szkolenia wybrać, by skutecznie rozwijać swe kompetencje? Poznajcie odpowiedź!

Szkolenia dla lektorów Early StageRozwój kompetencji lektorów języka angielskiego

Praca nauczyciela języka angielskiego, podobnie jak w przypadku innych języków obcych jest bardzo specyficzna. To ten przypadek, kiedy nawet doskonale władając językiem angielskim, musimy stale trzymać rękę na pulsie, śledzić trendy, nowe powiedzenia, nowe zwroty i nowe reguły. Język żyje i stale się rozwija, a jako osoba ucząca go, mamy obowiązek być na czasie i przekazywać uczniom aktualną wiedzę. To jednak zbyt mało. Jeśli chcemy być konkurencyjni na rynku pracy, musimy nauczać w sposób, który jest nowoczesny i dopasowany do konkretnego adresata naszych lekcji. Jak to wszystko ogarnąć? Od tego właśnie są szkolenia dla lektorów języka angielskiego.

Szkolenia dla lektorów języka angielskiego

Obecnie nauka języka obcego toczy się nie tylko w szkolnych klasach, ale również w formule online. W obu tych przypadkach nauczyciel powinien posiadać takie umiejętności, by zaangażować ucznia i pobudzać ciekawość języka i chęć przyswajania wiedzy w sposób naturalny i zgodny z jego indywidualnym rozwojem. Służą do tego różne techniki i metody nauczania. Sprawdzone patenty na skuteczną naukę języka angielskiego dla dzieci i młodzieży oferuje szkoła Early Stage, prowadząca autorskie szkolenia dla lektorów: https://universe.earlystage.pl/szkolenia/all

Szkolenia Early Stage

W ramach takich szkoleń poznacie m. in. 10 supermocy, czyli oryginalne i działające metody na skuteczną naukę języka angielskiego. Early Stage oferuje też webinaria, facebinaria, warsztaty, konsultacje oraz superwizje pedagogiczne. Dzięki tak bogatej ofercie i to zarówno w trybie szkoleń na żywo, online czy offline, zrobicie ten niezbędny krok do przodu jako lektor i staniecie w pierwszym rzędzie kompetentnych nauczycieli języka angielskiego.

Artykuł Partnera

fot. shutterstock.com/Africa Studio

Komentarze, opinie, wypowiedzi (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię
  • Szkoła j. angielskiego Warszawa [0]

    Jeśli jesteście z Warszawy, okolic i macie dzieci to bardzo polecam szkołę j. ang BetterAcademy na Mokotowie. Świetna atmosfera, dzieci wracają szczęśliwe, zniknęła bariera językowa, a z tym był duży problem.

    patrycjawilk90, 2021-08-24, 10:49:17

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama