zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Targi Franczyza 2013 - tu się robi biznes!

czwartek, 19-09-2013 (00:00:00) | komentarze (0)


W dniach 17-19 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się 11. edycja Targów Franczyzy. Największe tego typu wydarzenie sektora franczyzy w Europie Środkowo-Wschodniej zgromadzi ponad 100 wystawców i kilka tysięcy zwiedzających.

Na Targach obecne są zarówno polskie, jak i zagraniczne, firmy które poszukują franczyzobiorców. Bogata oferta przyciąga tysiące odwiedzających - przedsiębiorców, którzy poszukują sprawdzonego pomysłu na biznes.

Odwiedzający, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z franczyzą mogą dowiedzieć się więcej w trakcie Forum Szkoleniowego. Są to otwarte wykłady prowadzone przez ekspertów, którzy podpowiedzą jak uniknąć błędów przy zakładaniu i poprowadzeniu firmy. Swoje koncepty zaprezentują wystawcy z kilkunastu branż, m.in. gastronomia, finanse i bankowość, odzież i obuwie, zdrowie i uroda oraz przedstawiciele sektora FMCG.

Targi Franczyza 2013
17-19 października (czwartek - sobota)
czwartek, piątek - godz. 10-17, sobota - godz. 10-15
Warszawa, Pałac Kultury i Nauki (parter), Plac Defilad 1
Wejście od ulicy Marszałkowskiej

Bilety na Targi Franczyza 2013 dostępne są gratis w wybranych numerach miesięcznika Własny Biznes Franchising oraz w cenie 15 zł w recepcji Targów.

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama