zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Targi Kariera IT – kilka rzeczy, których nie było na studiach

wtorek, 23-09-2014 (00:00:00) | komentarze (2)


Wybierz miasto najbliżej Ciebie i przyjdź na Karierę IT, a na pewno nie pożałujesz. W nadchodzących miesiącach spotykamy się aż cztery razy:

11.10 Kraków
18.10 Warszawa
15.11 Wrocław
29.11 Poznań

Jeśli jesteś osobą ambitną, chcesz się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności, wydarzenie Kariera IT skierowane jest właśnie do Ciebie.

W trakcie wydarzenia będziesz mieć okazję do wysłuchania ciekawych prelekcji merytorycznych oraz sprawdzenia swoich sił w programowaniu podczas DARMOWYCH warsztatów.

Jeśli aktywnie poszukujesz zatrudnienia będziesz mieć możliwość zapoznania się z najbardziej atrakcyjnymi ofertami na obecnym rynku pracy. Pojawią się m.in.: Engineering Design Center, Millenium Bank, Ericpol, Gemius, IT Kontrakt, Capgemini, Comarch, Grupa Allegro, Nokia.

Kariera IT to nie tylko pożytecznie i efektywnie spędzony czas ale również szansa na zrelaksowanie się przy najnowszych grach na PS4 oraz zapoznanie się z nowinkami technologicznymi jak ROBOTY, DRONY, DRUKARKI 3D.

Dla szczęśliwców przewidziane atrakcyjne nagrody (vouchery na quady, bilety do kina, teatru itp.).

Nie czekaj, weź sprawy w swoje ręce i zarejestruj się już dziś!

Wstęp BEZPŁATNY!!!

Liczba miejsc ograniczona, konieczna rejestracja: http://www.targikarierait.pl/

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię
  • IT? = atos good choice [0]

    fakt projekty mają nie byle jakie no i atmosfera jest świetna

    marija, 2015-04-10, 13:22:06
  • ATOS - jeden z najlepszych w IT [0]

    ja po studiach długo szukałem dobrego stanowiska i w sumie zajęło mi to 3 lata aż wreszcie trafiłem na ATOS. Polecam szczerze wszystkim, którzy są zakręceni branżą IT bo naprawdę WARTO. Zacznę od tego, że firma inwestuje w Twój rozwój, mnóstwo szkoleń, dodatkowe benefity, i przede wszystkim ludzie oraz praca nad projektami o zasięgu światowym, przykładem jest wsparcie misji statku kosmicznego

    dziadek, 2014-11-07, 14:41:27

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama