zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Wedel rozpoczyna rekrutację na staż

wtorek, 05-03-2019 (00:00:00) | komentarze (0)


Wedel - staż w firmieJakie są możliwości rozwoju w Wedlu?

Magda (IT)

Wedel oferuje ciągłe możliwości rozwoju, w tym szkolenia, warsztaty czy udział w konferencjach w których  nie tylko stali pracownicy, ale i Stażyści mogą  poszerzać swoje kompetencje. Bardzo duże doświadczenie zdobywam także w trakcie realizacji zadań i projektów w ramach działu IT. Warto wspomnieć, że w Wedlu rozwijamy się zgodnie z zasadą 70-20-10, czyli poprzez doświadczenie, pracę z innymi ludźmi oraz szkolenia.

Jaka jest kultura organizacyjna w Wedlu?

Tomek (Sprzedaż)

Kultura organizacyjna firmy opiera się na tworzeniu atmosfery budującej poczucie przynależności. Pracownicy dbają o to, aby każdy z nas miał świadomość jakie są jego cele i zadania oraz wiedział, do kogo może zwrócić się o pomoc. Bardzo cenię sobie swobodę działania i możliwość wyrażania własnych opinii czy zgłaszania nowych pomysłów. Dzięki współpracy z wieloma członkami organizacji oraz stałemu kontaktowi z przełożonym, mogę liczyć na wsparcie osób bardziej doświadczonych. W Wedlu nie brakuje także okazji do integracji, np. wspólne wyjazdy czy ogólnofirmowa impreza karnawałowa.

Czym zajmujesz się na stażu?

Gosia (Marketing Media)

Jestem zaangażowana w projekty w ramach których wprowadzamy nowe produkty na rynek. W związku z tym, zadania, które wykonuję, są bardzo zróżnicowane i zależą od fazy rozwoju projektu. Należą do nich m.in. przeprowadzenie badań rynkowych, analiza wyników sprzedażowych, praca z różnego rodzaju agencjami przy tworzeniu projektów opakowań nowych produktów oraz dedykowanych kampanii marketingowych. Praca w tym dziale wymaga też ścisłej współpracy z osobami z pozostałych działów firmy np. R&D, Finansów, Zakupów.

Jak wyglądały pierwsze tygodnie stażu?

Monika (Digital Marketing)

Pierwsze tygodnie CzekoStartu to czas, w którym poznawaliśmy firmę „od podszewki”. Po krótkim wdrożeniu w biurze, wyruszyliśmy w Polskę, żeby obserwować pracę Przedstawicieli Handlowych odwiedzając z nimi różne sklepy, za które są odpowiedziani. Dzięki temu mogliśmy lepiej poznać firmę z pespektywy klienta, a dzisiaj łatwiej jest nam identyfikować potrzeby biznesu oraz proponować możliwe usprawnienia.

Jak wyglądała rekrutacja na staż?

Ola (Łańcuch Dostaw)

Rekrutacja przebiegała w trzech etapach. Pierwszym z nich było wysłanie CV, następnie zostałam poproszona o wykonanie zadania, w którym należało wykazać się nie tylko wiedzą z obszaru łańcucha dostaw, ale również kreatywnością J Podczas rozmowy rekrutacyjnej poznałam swoją przyszłą przełożoną. W trakcie tego spotkania miałam szansę przedstawić swoje mocne strony i dowiedzieć się więcej o tym, jak wygląda staż w Wedlu.

Czy na stażu można liczyć na pomoc współpracowników?

Łukasz (Audyt Wewnętrzny)

Zdecydowanie tak! Od początku stażu czuję duże wsparcie od przełożonego. Przed każdym zleconym mi zadaniem bardzo dokładnie przedstawia mi obraz całej sprawy tłumacząc, jak powinienem je rozwiązać. W razie jakichkolwiek wątpliwości czy napotkanych problemów, zawsze mogę poprosić go o radę. Z czasem zaczął też stawiać przede mną coraz bardziej wymagające zadania abym poprzez nowe wyzwania rozwijał się w kierunku związanym z moim zawodem. Zawsze mogę też liczyć na pomoc innych współpracowników z mojego działu.

Jakie korzyści czerpiesz z udziału w stażu?

Łukasz (Inwestycje)

Największą wartość ze stażu czerpię z prowadzenia samodzielnych projektów technicznych oraz wsparcia pracowników Działu Inwestycji w ich codziennych obowiązkach. To dzięki nim zdobywam praktyczne doświadczenie,  a możliwość realizacji samodzielnych zadań dostarcza mi niewątpliwej satysfakcji.  I co najważniejsze - czuję, że podczas pracy w Wedlu zdobyłem coś więcej niż tylko ciekawe doświadczenie i nowe umiejętności.

Na jakie benefity można liczyć na stażu?

Mateusz (Finanse)

Stażyści mają dostęp do takich samych benefitów jak wszyscy pracownicy firmy. Najważniejsze z nich to: możliwość pracy z domu 4 razy w miesiącu, dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie do wakacji, ubezpieczenie na życie oraz prywatna opieka medyczna. Największą wygodą jest dla mnie dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce, z którego korzystam na co dzień.

Dodatkowo w Wedlu działa program LeŻAk, który dostarcza nam ciekawych aktywności, takich jak masaże, konsultacje lekarskie, świeże warzywa i owoce, zawody sportowe czy konkursy z nagrodami. Dużym plusem jest dostęp do produktów i nowości Wedla w czasie pracy oraz słodkie paczki świąteczne.

Wedel - staż w firmie

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama