zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Weź udział w CONFidence Legends i twórzmy razem historię!

środa, 04-08-2021 (00:00:00) | komentarze (0)


CONFidence to znana, międzynarodowa konferencja informatyczna, która organizowana jest od 2005 r. Każda edycja to czas pełen emocji, dzielenia się wiedzą i poznawania nowych ludzi. Dostarcza praktyczną, dogłębną wiedzę techniczną dla specjalistów infosec, programistów, menedżerów, bankierów i przedstawicieli rządowych.

Konferencja - online

Gdzie i kiedy będzię się odbywałą konferencja?

Z okazji 20. edycji wydarzenia CONFidence Legends 2021 organizowany jest za darmo! Wirtualne spotkanie odbędzie się 7 i 8 września. Chcesz zobaczyć, jak stali się legendą? Podczas tej edycji obiecują wrócić do początków istnienia konferencji. Już teraz, na ich kanale na YouTube, można obejrzeć najlepsze wystąpienia prelegentów poprzednich edycji!

Czas płynie szybko, ale jest coś, co nigdy się nie zmieni - jest to najwyższy poziom wystąpień podczas CONFidence! Dlaczego warto wziąć udział w CONFidence Legends?

  • darmowy wstęp!
  • aktualne tematy
  • rozmawiać z innymi uczestnikami i prelegentami
  • najnowsze oferty pracy
  • świetni mówcy (m.in. Adam Haertle, Łukasz Bromirski, Adam Lange)

CONFidence 2021 - wydarzenie online

Na co dzień, to wy, dbacie o nasze bezpieczeństwo w sieci. Aby zapewnić nam wszystkim bezpieczeństwo również poza nią, postanowiliśmy uniknąć gromadzenia dużej grupy ludzi w jednym miejscu. Właśnie dlatego tegoroczne spotkanie również odbędzie się w wersji online! Taka forma wydarzenia pozwoli na połączenie się z prelegentami, ekspertami, firmami i pracownikami z całego świata. Ta sama niezapomniana atmosfera, nowy klimat, bezpieczne środowisko i co najważniejsze darmowy wstęp.

Wystarczy się zarejestrować! Możesz to zrobić tutaj: https://eventory.cc/event/confidence-legends

Jeśli szukasz więcej informacji, możesz sprawdzić naszą stronę: https://confidence-conference.org/

ip

fot. materiały prasowe

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama